Hiçbir söz yoktur ki, eskiden söylenmemiş olsun. Terence
E-mail: Şifre: Üye ol | Şifremi Unuttum
Şiir ve Edebiyat Platformu
Anasayfa Şiirler Yazılar Forum Etkinlikler Nedir? Kitap Kitap  Tv TiVi  Müzik Blog Atölyeler Atölye  Bicümle Arama İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Sen Kitabı - Sen Kitapları

Sen konu başlığında toplam 710 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sen kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Osman Aktaş

Devir Yayınları

Seninle başladı dönmeye dünya, Sen varsın diye açtı ve soldu kına çiçeği. Seninle doğdu bebek, ağladı, güldü; Işık verdi karanlıklarda Ateş böceği... Seninle yükseldi dağlar güneşe, İndi ovalar ayaklarına... Seninle dizildi yollar peş peşe Kavuştu sılada sokaklarına... Seninle yürüdü toprağa sular, Seninle bulut oldu Islak topraklar... (Arka Kapak) »»
Umut Can Çeppioğlu

Yalın Ses Yayınları

Sensizliği bilmezsin... Kış iklimi hakimdir... Gündüzler kısa Geceler uzun... Ve bazı geceler... Kimsenin bilmediği bir evin Kimsenin çalmayacağı bir kapısına yaslanıp Hayatının muhasebesini yaparsın Gece bitmez Hesap tutmaz Devamlı eksik çıkarsın... (Tanıtım Yazısından) »»
Mehmet Eymür

Milenyum Yayınları

SENTEZ»»
Mehmet Eymür

Milenyum Yayınları

Mesleğe girdiğimde, yeni bir otomobil gibi pırıl pırıl, hızlı, heyecanlı, iyi niyetli, dostluklara önem veren, işini ve ülkesini seven, açık sözlü, idealist bir memurdum. Dolu, dolu geçen meslek hayatım boyunca heyecanımı, iyi niyetimi, dostluk anlayışımı kaybetmedim. Ailemi, birlikte yaşadığım insanları ve ülkemi sevdim. Ne kimsenin makamında, ne de parasnda, karısında gözüm olmad..»»
Taylan Kümeli

Altın Kitaplar Yayınevi

Mutfağımızda Doğulu, iş hayatımızda Batılı olarak yaşıyoruz. Hormon sistemimiz vücut haritamıza uygun olmayan besin gruplarının ve beslenme rejimlerinin tehdidi altında. Hayatımıza her yönden giren bilgiler, yanlış bilgilendirmeler ve önyargılar yüzünden bedenimiz bu çatışmaların kötü sonuçlarının arenası oldu adeta.

Dünyadaki en son özgün diyet çalışması olan Sentez Diyeti işte bu sorunları..»»

Kemal Atalay

Babıali Kültür Yayıncılığı

Türküm, Doğruyum, Çalışkanım; Ama N'ooluuur Türkçe Konuşmayayım! Son zamanlarda daha da çok kullanır olduk yabancı sözcükleri... Ancak bunun sonucunda, sadece Türkçe kirlenmekle kalmıyor, düşünmeyen, üretmeyen, yapay, taklitçi, boş ve "kullanılan" bir toplum oluyoruz, olduk... "Küreselleşiyoruz, Türkçedeki kirlilik bunun sonucu" diye avunanlarımız da oluyor. Ancak bu "küreselleşme" maskes..»»
Soledad Puertolas

Can Yayınları

SENYORA BERG»»
Carly Phillips

Epsilon Yayınları

Birdenbire çıkan dedikodu fırtınası, onu hiç istemediği zor bir duruma sokar: O artık Bekar Günlükleri'nin sıcak gündem maddesidir. Tek çözüm şehirden ve tüm ilgiden uzaklaşmak... Çekici ve isteksiz Sara'yı aklından çıkarmaktır. New York Polis Departmanı'nda çalışan memur Sara Rios, hem hayatını kurtardığı için Rafe'ye teşekkür borçludur, hem de tüm medya peşine düştüğü için onu suçlamaktadır..»»
Ceyhun Yılmaz

Parantez Yayınları

İlkini sevmeye mecburdum Çok iyiliği oldu bana Ve hayatımda hiçbir mecburiyeti onun kadar sevmedim Sevdiğim ikinci kadınsın sen İlkinin yerini alman mümkün değil O öğretti bana sevmeyi O öğretmese sevemezdim seni bile İnan o tuttuğu için ellerimden Yürümeyi öğrendim, koşabildim sana Onun gözlerine benzediği için gözlerin Alamadım gözlerimi senden Sana aşığım, seni seviyorum Sevdiğim ik..»»
Cengiz Korkmaz

İkinci Adam Yayınları

Bitmedi, Senin Aşkın Bitmedi! Düştüm bir gönüle, damla misali... Adım adım yürüdüm Aşkı, yol misali... Kimi zaman düştüm, kalktım. Yol bile azaldı, sona gitti. Bitmedi, senin aşkın bitmedi! Gönül buya, seni hep başka sevdim. Kışlar bitti, kaç baharlar geldi, geçti? Bizde mevsim hep hüzün... Zaman dediğin bile bitti. Bitmedi, senin özlemin bitmedi! Hep biter dediler. Zaman gelir, ..»»