Sevdiğini elde edemezsen, elde ettiğini sevmeye çalış. CORNEİLLE
E-mail: Şifre: Üye ol | Şifremi Unuttum
Şiir ve Edebiyat Platformu
Anasayfa Şiirler Yazılar Forum Etkinlikler Nedir? Kitap Kitap  Tv TiVi  Müzik Blog Atölyeler Atölye  Bicümle Arama İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Sen Kitabı - Sen Kitapları

Sen konu başlığında toplam 713 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sen kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Halil Kanargı

Kariyer Yayınları

Aşk, deyince akan sular durur. Aşkı arayışın, bulmanın, bulunca da orada kalmanın romanı. Rüyalarınızı süsleyen bir aşk hikâyesi okuyacaksınız... Aşk, ne demekti? Aşk, özlemekti, ağlamaktı, unutamamaktı, Aşk, yalnızlıktı, rüyalarla boğuşmaktı, çaresizlikti. Aşk, delice sevmekti. Aşk, sensiz olmaz aşkım, demekti Sorunlu bir ailede yetişen genç bir kız. Babasız büyümüş genç bir delikanlı...»»
Mehmet Coşkundeniz

Neden Kitap

Sensiz olmaz çünkü, sensizlik ölüm gibi bir şey. Beni bu hayatta varlığın tutuyor. Nefes almamı, her güne umutla uyanmamı ve her gece huzurla uykuya dalmamı sadece senin varlığın sağlıyor. Sen olmazsan uykular haram, sabahlar günah bana... Sensiz olmaz çünkü, bu dünyada iyiliğe dair ne varsa seninle öğrendim ben. Tüm yalanlardan, tüm ihanetlerden seninle arındım, yeniden doğdum. Senden önc..»»
Gökmen Küçüktaşdemir

Destek Yayınları

İki insan, iki ülke, kesişen iki hayat ve bir müthiş aşk… Kime sorsak aşkı farklı anlatmaz mı? 50 insan, Stefano ve İzmir'in hikayelerini anlatmak için birleşti. Onların aşkı mesafeleri aştı, 50 yazar onların hikayesini yazdı. (Tanıtım Bülteninden) »»
Osman Aktaş

Devir Yayınları

Seninle başladı dönmeye dünya, Sen varsın diye açtı ve soldu kına çiçeği. Seninle doğdu bebek, ağladı, güldü; Işık verdi karanlıklarda Ateş böceği... Seninle yükseldi dağlar güneşe, İndi ovalar ayaklarına... Seninle dizildi yollar peş peşe Kavuştu sılada sokaklarına... Seninle yürüdü toprağa sular, Seninle bulut oldu Islak topraklar... (Arka Kapak) »»
Umut Can Çeppioğlu

Yalın Ses Yayınları

Sensizliği bilmezsin... Kış iklimi hakimdir... Gündüzler kısa Geceler uzun... Ve bazı geceler... Kimsenin bilmediği bir evin Kimsenin çalmayacağı bir kapısına yaslanıp Hayatının muhasebesini yaparsın Gece bitmez Hesap tutmaz Devamlı eksik çıkarsın... (Tanıtım Yazısından) »»
Mehmet Eymür

Milenyum Yayınları

SENTEZ»»
Mehmet Eymür

Milenyum Yayınları

Mesleğe girdiğimde, yeni bir otomobil gibi pırıl pırıl, hızlı, heyecanlı, iyi niyetli, dostluklara önem veren, işini ve ülkesini seven, açık sözlü, idealist bir memurdum. Dolu, dolu geçen meslek hayatım boyunca heyecanımı, iyi niyetimi, dostluk anlayışımı kaybetmedim. Ailemi, birlikte yaşadığım insanları ve ülkemi sevdim. Ne kimsenin makamında, ne de parasnda, karısında gözüm olmad..»»
Taylan Kümeli

Altın Kitaplar Yayınevi

Mutfağımızda Doğulu, iş hayatımızda Batılı olarak yaşıyoruz. Hormon sistemimiz vücut haritamıza uygun olmayan besin gruplarının ve beslenme rejimlerinin tehdidi altında. Hayatımıza her yönden giren bilgiler, yanlış bilgilendirmeler ve önyargılar yüzünden bedenimiz bu çatışmaların kötü sonuçlarının arenası oldu adeta.

Dünyadaki en son özgün diyet çalışması olan Sentez Diyeti işte bu sorunları..»»

Kemal Atalay

Babıali Kültür Yayıncılığı

Türküm, Doğruyum, Çalışkanım; Ama N'ooluuur Türkçe Konuşmayayım! Son zamanlarda daha da çok kullanır olduk yabancı sözcükleri... Ancak bunun sonucunda, sadece Türkçe kirlenmekle kalmıyor, düşünmeyen, üretmeyen, yapay, taklitçi, boş ve "kullanılan" bir toplum oluyoruz, olduk... "Küreselleşiyoruz, Türkçedeki kirlilik bunun sonucu" diye avunanlarımız da oluyor. Ancak bu "küreselleşme" maskes..»»
Soledad Puertolas

Can Yayınları

SENYORA BERG»»