Alçak ruhlu olanlar para arar, yüksek ruhlu olanlar ise saadet arar. OSTROVSKi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

İlkbahar resmi pastel boya Kitabı - İlkbahar resmi pastel boya Kitapları

İlkbahar resmi pastel boya konu başlığında toplam 29 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki İlkbahar resmi pastel boya kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Gökçen Adar

Epsilon Yayınları

MUTFAKTA DORT MEVSIM 1 ILKBAHAR-YAZ»»
Margaret Weıs

Arka Bahçe Yayıncılık

Aa, baksana Berem. Burada bir patika var... Ne garip.Bunca zamandır bu ormanlarda avlanırız böyle bir patika hiç görmemiştik.``
``Bunun garip bir tarafı yok. Yangınla çalılar çırpılar yanmış, hepsi bu. Büyük bir ihtimalle hayvanların açtı»»
Margaret WeisTracy Hickman

Laika Yayıncılık

Dünyanın, Kraliçe Takhisis`in ejderhalarına karşı direnişi devam ediyor. Gizemli ejderha küreleri ve parlayan ejderha mızrakları ile silahlanmış yolarkadaşları dünyaya umut getiriyor. Savaş tüm şiddeti ve acımasızlığıyla sürerken; yeni günün şafağında, yolarkadaşlarının kalbini gölgeleyen karanlık sırlar ışığa çıkıyor. Yaşadıkları ihanetler ve zayıflıklar, bir cephe de kendi içlerind..»»
Deniz Faruk Zeren

Bencekitap

Onlar ay gibi çıplak Ateş gibi kızıl Ve ölümüne açtılar. Her biri elleri kınalı nazlı yardılar Son türkülerini söylediler Ve bir serçeninki gibi mahzun Kapandı hayat saçan gözleri. Alınları yıldızlarla yaldızlı adamlar Birer birer çıktılar karanlıklardan Yıkıldı burjuva duvarlar. Son sözleri kaldı bizde Ve onu biz söyleyeceğiz bekleyin kirli karanlıklar. (Tanıtım Bülteninden) »»
Agatha Christie

Altın Kitaplar

Türkiye'de İlk Defa.. Polisiye edebiyatın efsane kraliçesi şimdi de romantik romanlarıyla karşımızda... "Beni tam anlamıyla tatmin eden bir kitap. Hep böyle bir kitap yazmak istemiştim." -Agatha Christie- Irak'ta yaşayan kızını ziyaretten dönen Joan Scudamore, zorlu çöl yolculuğundan sonra kötü hava şartları yüzünden trenini kaçırmıştır. İstasyondaki köhne bir handa sonraki treni bekler..»»
Yaz Moda Koleksiyonu

Altın Kitaplar

İçindeki Modacıyı Keşfet... Kumaşlar, patronlar, çıkartmalar, model sayfaları, pek çok tavsiye ve ipucu Lili Chantilly Küçük Modacı Dizisi elbiseler, kumaşlar, patronlar, çıkartmalar ve farklı modellerle modaya, giydirmeye, el becerilerine yatkın tüm kız çocuklarının büyük keyif alacakları özgün bir çalışma. Bu oyuncak-kitaplar sayesinde çocuklar bir yandan yaratıcılıklarını geliştirirken ..»»
İvan Sergeyeviç Turgenyev

İtalik

Gece saat ikide çalışma odasına döndü. Mumlar yandıktan sonra hizmetçisini göndermiş, kendini ocağın yanındaki alçak sandalyeye atarak, yüzünü iki eliyle örtmüştü. Madden ve manen hiç bu gecek kadar yorgunluk duymamıştı. Bütün geceyi, içlerinde pek güzelleri de bulunan neşeli kadınların ve hemen tüm zeki ve yetenekleriyle tanınmış erkeklerin toplantısında geçirmiş, bunların yanında..»»
Fiona Watt

İş Bankası Kültür Yayınları

İlkbaharda ağaçlar çiçek açar, ormanlar ve çayırlar yemyeşil olur. Bu eğlenceli kitapta doğanın bahar coşkusunu gözlemleyebilir, çıkartmaları kullanarak hayvanların ilkbahar oyunlarına katılabilirsin. (Tanıtım Bülteninden) »»
Mario Benedetti

Ayrıntı Yayınları

Latin Amerika edebiyatının büyük yazarlarından sayılan Uruguaylı Mario Benedetti, aşkın, sürgünlüğün ve hayata tutunma azminin en güzel metinlerini yazdı. Yaşadığı dönemin zorlu koşullarında kalemiyle birlikte politik mücadelenin içinde ve sıcaklığında var oldu. Benedetti, Kırık Köşeli İlkbahar'da, vatanından koparılan ama yaşamaktan vazgeçmeyenlerin insanlık durumlarını kimi zaman bir çocuk aklı..»»
Kristin Hannah

Pegasus

Hataların daima bir bedeli olur. Ancak gerçek sevgi geçmişi telafi edecek sonsuz olasılıklara sahiptir... Madelaine on altı yaşındaki kızı Lina'yı tek başına büyüten bekâr bir annedir. Dünyaca ünlü bir cerrah olarak başarılı bir kariyere sahip olsa da ergenlik çağındaki kızının sorunlarıyla başa çıkamaz. Annesiyle neredeyse iki yabancı haline gelen Lina ise kim olduğunu bir türlü öğrenemediği b..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa »