Hiçbir söz yoktur ki, eskiden söylenmemiş olsun. Terence
E-mail: Şifre: Üye ol | Şifremi Unuttum
Şiir ve Edebiyat Platformu
Anasayfa Şiirler Yazılar Forum Etkinlikler Nedir? Kitap Kitap  Tv TiVi  Müzik Blog Atölyeler Atölye  Bicümle Arama İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Dinozorlar Kitabı - Dinozorlar Kitapları

Dinozorlar konu başlığında toplam 20 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Dinozorlar kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
H. Hüseyin Doğru

Damla Yayınevi

Sevgili çocuklar! Macera sizleri bekliyor. Bu kitapta, denizin derinliklerinde canlıların gizemli dünyasını üç boyutlu olarak keşfedebilir; köpek balığından ahtapota pek çok deniz canlısını tanıyabilirsiniz. Kitapla verilen üç boyutlu gözlüğü takmayı unutmayın. Ayrıca boyama sayfalarını da istediğiniz gibi boyayarak eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. (Tanıtım Bülteninden) »»
Kollektif

Boyut Yayın Grubu

Çocuklar diledikleri kadar söküp çıkartabilecekleri elli farklı sticker’la kendi çiftliklerini, masallarını ya da Afrika safarilerini süsleyebiliyor. Boyut Yayın Grubu tarafından hazırlanan Çıkartma Kitabı Serisi’nde yer alan renkli kitaplarla birlikte verilen elli farklı sticker, dilediğiniz sıklıkta tekrar sökülüp yapıştırılabiliyor. Böylece çocuklar çıkartma kitaplarının boş sayfalarını hayal d..»»
David Burnie

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Dünya`nın çevresinde heyecanlı bir geziye çıkmaya ve tarihöncesi macerası yaşamaya ne dersiniz? Renkli haritalar size bu farklı yaratıkların milyonlarca yıl önce nerelerde yaşadığını gösterecek. Çıkartmaları dinozorların olmaları gerektiği yerlere yapıştırarak, kitabınızı eğlenceli bir mini ansiklopediye dönüştürebilirsiniz. Atlasınızdaki bilgi bölümleri, bu ilginç hayvanlar hakkında ..»»
John Patince

Çakıltaşı Yayıncılık

Archie ve Fossils dinozorlarla ilgili araştırma yapıyorlar. Küçük dinozorlar, büyük ve korkutucu dinozorlar! Hepsiyle ilgili önemli şeyler öğrenecekler. Sen de onlara katılsana! Brachiosaurus türü bir dinozor nasıl yaşar? Hangi dinozorun kuyruğu bir kamçı gibi kullanacağı kadar uzundur? Triceratops türü bir dinozorla bir kanguruyu karşılaştırırsan ne tür farklar görürsün? Bütü..»»
Meraklı Çocuklar İçin

Pearson Education Yayıncılık - DK Çocuk

Meraklı ve öğrenmeye istekli çocuklara, çocuğu ile kaliteli zaman geçirmek isteyen anne ve babalara... Bu kitap ile çocuğunuz karanlık sayfalardaki dinozorları sihirli fener ile bulurken hem eğlenecek hem de öğrenecek. Unutmayın, bugünün meraklıları yarının dahileridir. (Arka Kapak) »»
Dövme Kitabı

Bahçeşehir Yayınları

Günümüz modern eğitim anlayışı ile öğrencilerin bilgi birikimlerini arttıran, onları sınavlara hazırlayan, akademik, okul ve okul öncesine yardımcı yayınlar hazırlamaktadır. (Tanıtım Bülteninden) »»
Mustafa Hakkı Kurt

Kelime Yayınları

***Dinozorlar Arasında***, ***Geçmiş Zaman Gezginleri*** dizisinin üçüncü kitabı. Geçmiş zamana yaptıkları ikinci yolculuğun sonunda, Sümerlere saldıran Akadlılardan kaçan Doğan, Banu ve Selim, olağandışı bilgisayarlarıyla Dünya'nın milyonlarca yıl öncesine gidiyor ve dinozorlarla arkadaş oluyorlar! Birlikte, uçan dinozorların saldırısına karşı koyuyor, yavru Dino'nun sırtına binip..»»
Kolektif

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Gezegenimiz 4,6 milyar yaşında. Dünya`daki yaşam yaklaşık 3,8 milyar yıl önce başladı. İlk yaşam biçimleri bitki ya da hayvan olmayan basit mikroskobik canlılardı. Sürüngenlerin ortaya çıkması için 3,6 milyar yıl daha geçmesi gerekti. Bu sürüngenlerin bazıları gezegenin gördüğü en büyük ve en vahşi yaratıklardı... Bunlar dinozorlardı... »»
Kolektif

Altın Kitaplar

Kitap+kamera+bilgisayar= Şaşırtıcı interaktif eğlence! Bu kitabı kameranızın önüne tutun ve dinozorların 3 boyutlu olarak sayfalardan fırladıklarına tanık olun! Sonra klavyenizdeki tuşlar yardımıyla bu korkunç yaratıkların nasıl beslendiklerini, kükrediklerini, avlarına nasıl saldırdıklarını ve daha pek çok şeyi izleyin! 65 milyon yıl geriye gidin ve tanımadığınız bir dünyaya ayak basın...»»
Yücel Feyzioğlu

Ya-Pa Yayınları

Milyonlarca yıl önce yaşamış dinozorların ülkesine eğlenceli bir serüven.»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa »