Paranın öldürdüğü ruh, kılıcın öldürdüğü bedenden fazladır. WALTER SCOTT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Arthur divi oyunu Kitabı - Arthur divi oyunu Kitapları

Arthur divi oyunu konu başlığında toplam 33 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Arthur divi oyunu kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Luc Besson

Can Yayınları

Dünyaca ünlü Fransız film yönetmeni Luc Besson, serüvenlerini filme de aktardığı yepyeni bir kahramanla, on yaşındaki melek yüzlü, fırça saçlı, çilli suratlı Arthur`le tanıştırıyor bizi. Dört kitaptan oluşan bu dizinini ilk kitabında, anneannesinin yanında kalan Arthur`ün sıkıntısı büyük. Çünkü evleriyle bahçelerini ele geçirmek isteyenler var. Dedesiyse dört yıldır kayıp. Küçük kahramanımız, ne y..»»
Luc Besson

Can Yayınları

ARTHUR VE YASAK KENT»»
Sir Thomas Malory

Sel Yayıncılık

Arthur`un Ölümü değişik kaynaklardan, XIII. ve XIV. yüzyıllarda Kral Arthur ile Yuvarlak Masa Şövalyeleri üzerine yazılan şiirlerden yararlanılarak ustaca derlenmiştir. O kadar ustaca ki, Morte d`Arthur bir derleme olmaktan çıkmış, Malory`nin tek başına yazdığı özgün bir yapıta dönüşmüştür. Malory karmakarışık olan bu öyküleri sadece bir araya toplamakla kalmadı; onları ayıklayıp, gereksiz buldukl..»»
Oscar Wilde

Bordo Siyah Yayınları

LORD ARTHUR SAVILE'IN SUÇU»»
Douglas Monroe

New Age Yayınları

DOUGLAS MONREO tarafından kaleme alınan bu kitap, Druidler’in Gizli Sırlarını içeren ve daha önce hiç yayınlanmamış olan gizli metinlerden yararlanılarak hazırlanmıştır. Bu metinler ilk kez PHERYLLT KİTABI isimiyle 16.Yüzyıl’da bir araya getirilmiştir. Otantik Druid Gelenekleri’nin Gizli Sırlarını içeren bu kitapta, tarihin geçmiş dönümlerine geri dönecek ve farklı bir dünyanın içinde, sürükleyici..»»
Edgar Allan Poe

Zigana Kitap

Arthur Gordon Pym`in Olağanüstü Serüveni»»
Luc Besson

Can Yayınları

Arthur İki Dünyanın Savaşı»»
Luc Besson

Can Yayınları

Arthur Maltazar In İntikamı»»
Sir Thomas Malory

Yapı Kredi Yayınları

İngiliz edebiyatı uzmanları dışındaki büyüklerin bile okumakta zorlandığı bu müthiş kitabı Bilgin Adalı genç okurlar için en meraklı serüvenlerden bir seçme yaparak dilimize uyarladı. Pek çok filme de konu olmuş bu öyküler size şövalyeler dünyasına sürükleyecek. Kral Arthur’un, yuvarlak Masa Şövalyeleri’nin ve Merlin’in öyküleri ortaçağ boyunce defalarca anlatılmış ve çoğu da yazarları bilinmeyen ..»»
Mine Söğüt

Yapı Kredi Yayınları

Mine Söğüt yeni romanında birbirinden ilginç insanları, tuhaf hayat hikâyeleriyle birlikte kapkara bir ortamda anlatıyor, hepsini Kara Yalı`da birbirine düğümlüyor: Kara Yalı`da gizlenen Madam Arthur Bey, eski fotoğrafların izinde romanını yazan Olcayto Ran, yangınların ve ölümlerin dilsiz kadını Maria, eski sevgili Keşşaf Hanuman, her şeyi bilen hayat kadını Nagehan, kimliğini arayan Şehnaz Hanum..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa »