Her çocuk sanatçıdır. Mühim olan büyüyünce de öyle kalabilmektir. Pablo Picasso [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Zeynep eronat kiminle evli Kitabı - Zeynep eronat kiminle evli Kitapları

Zeynep eronat kiminle evli konu başlığında toplam 15 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Zeynep eronat kiminle evli kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Seçil Büker

Hil Yayınları

Ben gözüm. Mekanik bir göz. Dünyayı, size, kendim nasıl görüyorsam öyle gösteririm. Sürekli devinim içindeyim. Nesnelere yaklaşırım, nesnelerden uzaklaşırım. Onlara iyice sokulurum, onlarla birlikte düşer, onlarla birlikte kalkarım. Üstelik özgür olduğum için dilediğim yere gidebilirim. »»
Özdemir Nutku

Kabalcı Yayınları

Her çocuk, dünyadaki yerini anlamalı, kendine güvenmeyi öğrenmeli, birlikte yapabilmeye çalışmalı, ve bir şeyler üretmenin sevincini duymalıdır! »»
Pavel Florenski

Metis Yayınları

Bir an için gözlerinizi yumun, sonra açın. Gözleriniz sizi merkeze koyan bir tablo serer önünüze: Uzaktaki şeyler küçülür, öndeki nesneler arkadakileri kapatır, uzaklaşan yatay çizgiler birbirine yaklaşır. Alışılmış bir algıdır bu. Her insanın böyle gördüğünü kendiliğimizden kabul ederiz. Sanat yapıtından da bu algımızı taklit etmesi beklenir. Pek çok resim bu algımızı bir yasa haline sokarak, nes..»»
Zeynep Memecan

Martı Yayınevi

ZEYNEP AMERIKA`YI ANLATIYOR»»
Müge Anlı

Grinet

ZEYNEP OZAL BIR KADIN BIRKAC HAYAT»»
Senem Bora Aydın

Pati Eğitim Gereçleri

Çocuğunuz bu setle rengarenk resimler ve cıvıl cıvıl seslerle birlikte bir yandan teme kavramları daha kolay öğrenebilecek bir yandan da zihinsel becerilerini geliştirebilecekler, hem de oyun oynayarak!

Belki de ilk kez bu seriyle kitaplarla buluşacak olan çocuğunuz bu eğlenceli kitaplar sayesinde kitapları sevip kitap okuma alışkanlığı kazanmanın ilk adımını atacak.

Kavramlar serisin..»»

İclal Aydın

Epsilon Yayınları

İclal Aydın'dan çocuklara, Zeynep Lal Büyürken masalları... (Tanıtım Bülteninden) »»
İclal Aydın

Epsilon Yayınları

İclal Aydın'dan çocuklara, Zeynep Lal Büyürken masalları... (Tanıtım Bülteninden) »»
Ahmet Mercan

Beyaz Tahta Yayınları

Ramazan gelmiştir. Fakat küçük Zeynep'in bundan haberi yoktur. Başta ailesi olmak üzere çevresindeki birçok kişi farklı davranmaya başlamıştır. İnsanlar akşama kadar hiçbir şey yiyip içmiyorlardır. Annesi ve diğer komşu teyzeler her gün ellerinde Kur'an bir araya geliyorlar, okuyup dua ediyorlardır. Akşam olunca herkes toplanıyor, bir arada yemek yenmeye başlanıyordur. Küçük Zeynep bütün bunlara..»»
İsmail Malatya

Bahar Yayınevi

Cumhuriyet İlköğretim Okulu, 3-F sınıfı, her yönüyle çok iyi bir sınıftı. (Kitabın İçinden) »»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »