Çoğu zaman babama acıdığımı hissederdim, ona sevdiğimi söylemediğim için. Aslında kendime acıyordum. Benim söylemeye ihtiyacım, onun duymaya ihtiyacından daha fazlaydı. Trevanian [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişim

GÜNLÜK SAYFALARI

GÜNLÜK SAYFALARI


Ölmek için nedenlerim vardı. Dört duvar içinde hapsoldum,sevgiye inanmayanların düşünceleri toprak gibi örtüldü üzerime . Namusum dillere sakız , anne babam ellere diyar oldu .Anneannem tuttu ellerimden , nefes almam için .Aşk tuttu ellerimden ,kalbim atmaya başladı .Sessizlikti kulaklarımdaki his , Çok uzun sürmüştü ,küçük bir kızdım ,büyürken bana adımları attıran hayat ,iktire kaktıra öğretti bana yürümesini.
Aşk .. Aşkla başladı herşey,pembe gözlüklerimin camları kırıldı.Gözlerime battı cam kırıkları, içime akarken gözyaşlarım can kırıklarına dönüştü. Aşk, hastane köşelerinde sessizliğimi susturdu , hastane odaları kahkahalarımla dans etti. Bedenim eriyordu ,kanıma huzur üfledi .
Ne aşk ki o, imkansızları barındırmadı ,üzülmemem için ya beni uzaklaştırdı herkesten ,ya da beni yokedenleri kovdu bu şehirden. bu şehir, İzmir , Doğduğum yer , dünyaya ilk baktığım nefesimi ilk tattığım denizini bedenime giydirdiğim şehir. bu şehirde doğdu işte küçük bir kız olan ben , bu şehirde büyüdü sanat çizen ellerim , ve bu şehirde ölümle tanısacakken aşkla tanıştı ruhum .
Bitmeyen bir hikayenin başıydı sadece bu ....

Etiketler:
GÜNLÜK SAYFALARI başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

GÜNLÜK SAYFALARI başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
13.09.2012 13:08:18
Toplam 0 yorum yapıldı
468 çoğul gösterim
450 tekil gösterim

Diğer Denemeleri

Diğer Yazıları