Para, gübre gibi etrafa yayılmazsa işe yaramaz. BACO [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Www.dis.ibu.edu.tr randevu Kitabı - Www.dis.ibu.edu.tr randevu Kitapları

Www.dis.ibu.edu.tr randevu konu başlığında toplam 22 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Www.dis.ibu.edu.tr randevu kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Jerzy Kosinski

E Yayınları

KOR RANDEVU»»
Burak Eldem

İnkılap Kitabevi

Güneş sistemimizde son sınır, Pluton değil. Modern astronomların 1930`lardan beri "Gezegen X" kod adıyla izini sürdükleri, ancak yerini henüz saptayamadıkları dev bir gök cismi, kuyrukluyıldızlara benzeyen eliptik yörüngesiyle her 3661 yılında bir dünyamızın yakınından geçiyor. Sümerler ona "Geçiş Gezegeni" anlamında Nİ.Bİ.RU dediler; Babil astronomlarıysa güçlü tanrıları MARDUK`un..»»

Agatha Christie

Altın Kitaplar Yayınevi

Petra`nın sarp kayalıklarının tepesindeki şişmiş ceset, iğrenç bir Buda heykeline beziyordu. Bayan Boynton`;un bileğindeki minik iğne izi onun cinayete kurban gittiğini gösteren tek kanıttı.

Cinayetin 24 saat içinde çözülmesi gerekiyordu. Hercule Poirot, Kudüs`te kulak misafiri olduğu sözleri anımsadı. "Onun bir an ölmesi gerek, anlıyorsun değil mi?" Bayan Boynton, Poirot`nun tanıdığı en ..»»

Mehmed Uzun

İthaki Yayınları

Ölüm Meleğiyle Randevu, modern Kürt edebiyatının ve romanının yaratıcısı, romancı, denemeci Mehmed Uzun`un, ölümünden önce kaleme aldığı ve kitaplaşmamış son denemeleriyle söyleşilerinin derlemidir. Muhsin Kızılkaya tarafından, Uzun`un vasiyeti üzerine hazırlanan kitap, hem Uzun`un yazın/yaşam serüvenini hem de çalışma nesnelerini tatminkar bir biçimde sunuyor okura...

"Kürt roman dilin..»»

Özgür Doğan

Sobil Yayıncılık

Urla Ormanı,2005 sonbaharı... Bir dönemin edebiyat dünyası yönlendiren yazar ve şairlerden Özgür Evren,toplumun değer yargılarına yabancılaşması ve paranın her şeyin değişim aracı olarak kullanılmaya bağlanması karşısında kendini mutsuz hissetmeye başlar.Yirmi yıldır göremediği kızının hasretine direnmeye çalışırken eşi tarafından terk edilmek ise ruh sağlığını yitirmesine neden olur. »»
Halil İbrahim Özcan

Metis Yayınları

Metis Edebiyat»»
Kriton Dinçmen

İletişim Yayınları

Çağdaş Türkçe Edebiyat»»
Jeaniene Frost

Artemis Yayınları

KEDİCİĞİN HAYRANI OLACAKSINIZ! MEZARLA TANDEVU ATEŞLEMİ OYNUYORSUN, KEDİCİK? Yarı vampir Kedicik, Catherine Crawfield, kendini bildi bileli ölümsüz kan emicilerin peşinde. İntikam almak istiyor. Çünkü bu parazitlerden biri babası olabilir. Babası... Annesinin hayatını mahveden adam. Ancak yolu bir gün vampirleri avlayan Bones`la çakışıyor. Ve kısa sürede tuha..»»
Mario Mazzanti

Sonsuz Kitap Yayınları

Şah Mat ve Gördüğüne Asla İnanma'dan sonra, Mario Mazzanti yeni bir sayfa açıyor ve karşımıza, ilk iki romanından farklı bir gerilim atmosferi sunduğu üçüncü romanıyla çıkıyor. Hikayenin baş kahramanı, gündelik hayatın içinde rahatlıkla saklanabilen 'tarih'. Günümüzde işlenen bir cinayeti, 1576'da Carlo Borromeo'nun yaşadığı, vebanın pençesindeki Milano'ya ve 1250 yılındaki Monza'ya bağlayan neydi..»»
Sienna Mercer

Pegasus Yayınları

Müthiş bir vampir serisi İkizler için karar zamanı! Büyük gün yaklaşiyor! Ivy ile olivia, vampir kraliyet düğünü için transilvanya'da ve bu düğün hakkinda vamp dergisine haber yapmalari gerekiyor. Ayrica kız kardeşlerin vermeleri gereken önemli kararlar da var. Ivy tuhaf gelenekleri olan transilvanya'daki okula gidecek mi? Peki olivia aşk hayati konusunda ne yapacak? Ikizlerin hayati değişiyor...»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa »