"Günlerini düşler krallığında geçirmeyenler, günlerin kölesi olur." Halil Cibran
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Vampir Kitabı - Vampir Kitapları

Vampir konu başlığında toplam 92 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Vampir kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.

Ankira Yayıncılık

Strahd von Zarovich bir asırdan daha uzun bir süre boyunca Barovia`yı demir yumrukla yöneterek halkının kanından beslenmiş ve kimseden korkmamıştı. İşkenceli hükmünün tüm o yıllarında, kimse ona baş kaldırmaya cüret edememişti.

Fakat, artık Vistaniler Barovia`ya dönmüş ve Barovia`nın dehşet lordu için bir uyarı getirmişlerdi. Birisi Strahd`a karşı çıkmak için geliyordu. Sadece vampirin va..»»

P. N. Elrod

Ankira Yayıncılık

Parşömen yapraklardan bazıları krem rengiydi, kalın ve sağlamdılar. Pek çok yaşam süresi boyunca dayanacak şekilde yapılmışlardı. Diğerleri ince ve yıpranmışlardı. Geçen zamandan sararmışlardı ve çevirdikçe tedirgin edici bir şekilde çatırdıyorlardı. Ne süslü çizimler ne de kenar çizgileri vardı. Sadece siyah mürekkeple yazılmış satırlar. Akıcı el yazısını okumak başta biraz güçtü; yazarın kull..»»

Albert J. Bernstein

Alfa Yayınları

Duygusal Vampirler Kanınızı Kurutan İnsanlarla Başa Çıkmanın Yolları»»
Yak Rivais

Say Yayınları

Saint-Patrick mezarlığı`nda ölüler canlıların yolunu gözler Rozen ile Marg`rite, hayaletin birini kentte gezintiye çıkarırlar, korkunç bir vampir Yanig`e fena halde öfkelenir. Küçük Fantik`in 320 yaşındaki büyücü kadınla başı derde girer, baş şeytan büyük lucifer ise insanları lanetlemek için bir müzik parçası besteler. Bereket versin, küçük Pembe şeytanın dediği gibi, insanlar şeytandan da..»»
Joe H. Slate

New Age Yayınları

ENERJIMIZI CEKEN INSANLAR PSISIK VAMPIRLER»»
Thomas Brezina

Doğan Egmont Yayıncılık

Kaplan Takımı 11 "Lunapark Serüveni" Korku Tünelindeki Vampir»»
Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Anton korku öyküleri okumaya çok meraklıdır; hele vampir öykülerine bayılır. O uzun, sipsivri dişleriyle korkunç görünen vampirlerin maceralarını okudukça tüyleri diken diken olur. Ama günün birinde pencerisinden içeri giren küçük vampir hiç de öyle korkunç değildir. Rüdiger`dir bu sevimli vampirin adı. Kitap okumayı, Kızma Vampir oynamayı çok sever.

Anton ve Rüdiger kısa zamanda dost ol..»»

Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Anton`un yüreği mezarlığa girer girmez küt küt atar. Anna`nın yanında olması dahi korkusunu önleyemez...

Buna ragmen kız arkadaşını izlemekten geri kalmaz.

Anna, ay ışığında parlayan eski kilisenin önünde durur. "Beni burada bekle!" dedikten sonra çalıların arasında gözden kaybolur.

Anton`un aklına birbirinden korkunç fikirler gelir: Ya Kargaburun hastaneden erken taburcu edildiyse..»»

Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Küçük Vampir`in kız kardeşi Anna, kıskançlıktan çatlamak üzeredir. Acaba Anton, Olga`yı gerçekten seviyor mudur? Bir başka ciddi sorun ise Dorothee Teyze`nin Saf Dilzade`ye duyduğu aşktır... Dorothee Teyze öyle aşıktır ki, aşktan gözü hiçbir şey görmemektedir. Her ne pahasına olursa olsun Saf Dilzade`yi Titrektaşzadeler ailesine sokmak istemektedir. Ancak Anna ve Anton`un Saf Dilzade hakkında c..»»

Angela Sommer-Bodenburg

Say Yayınları

Anton, Anna ve Rüdiger, Dorothee Teyze`nin aşığı Saf Dilzade`nin gerçek bir vampir olmadığndan şüphe etmektedirler... Şüphelerini "Toprakaltı Mobilyaları" adlı firmanın sahibinin söyledikleri de güçlendirmektedir... Acaba nişandan önce gerçeklere ulaşma imkanı bulabilecekler miydi?»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »