Öldükten sonra yaşamak isterseniz, kalıcı bir eser bırakınız. HZ.ALİ
E-mail: Şifre: Üye ol | Şifremi Unuttum
Şiir ve Edebiyat Platformu
Anasayfa Şiirler Yazılar Forum Etkinlikler Nedir? Kitap Kitap  Tv TiVi  Müzik Blog Atölyeler Atölye  Bicümle Arama İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Vampir Kitabı - Vampir Kitapları

Vampir konu başlığında toplam 92 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Vampir kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Rachel Caine

Artemis Yayınları

Morganville’de vampirler ve insanlar aranan huzura kavuşmuş gibi görünüyor. Claire’se bu barış ve sükunet ortamına bir an için bile kanmadı. Özellikle Bay Bishop’ın ziyareti şüphe uyandırıcıydı. Ne de olsa adam eski bir vampirdi. Dahası Claire’in bildiği kadarıyla durmuş oturmuş, mutlu bir yaşam gelecek hayalleri arasında yer almıyordu. Bir şeylerin peşindeydi. Kesin, ama neyin? Cl..»»

Ankira Yayıncılık

Strahd von Zarovich bir asırdan daha uzun bir süre boyunca Barovia`yı demir yumrukla yöneterek halkının kanından beslenmiş ve kimseden korkmamıştı. İşkenceli hükmünün tüm o yıllarında, kimse ona baş kaldırmaya cüret edememişti.

Fakat, artık Vistaniler Barovia`ya dönmüş ve Barovia`nın dehşet lordu için bir uyarı getirmişlerdi. Birisi Strahd`a karşı çıkmak için geliyordu. Sadece vampirin va..»»

P. N. Elrod

Ankira Yayıncılık

Parşömen yapraklardan bazıları krem rengiydi, kalın ve sağlamdılar. Pek çok yaşam süresi boyunca dayanacak şekilde yapılmışlardı. Diğerleri ince ve yıpranmışlardı. Geçen zamandan sararmışlardı ve çevirdikçe tedirgin edici bir şekilde çatırdıyorlardı. Ne süslü çizimler ne de kenar çizgileri vardı. Sadece siyah mürekkeple yazılmış satırlar. Akıcı el yazısını okumak başta biraz güçtü; yazarın kull..»»

P. N. Elrod

Laika Yayıncılık

Sararmış parşömen yapraklardaki akıcı el yazısını okumak başta biraz güçtü; yazarın kullandığı kaligrafi tarzı üç yüzyıldır pek kullanılmıyordu. İçindekiler kısmı yoktu ama atılmış olan tarihlere bakılırsa bu bir tarihçeydi. İlk sayfayı açtı ve okumaya başladı: "...Ben, Strahd, Barovia Lordu... İyi biliyorum ki hükümdarlığım sırasında gelişen olaylar, tarihi kaydetmek yerine çarpıtmakta us..»»
Derslerle Başım Dertte 5

Pinus Kitap

Birden bire aileleri ortadan yok olan ve bu yüzden devletin kimsesizler okulunun yatılı öğrencisi olmak zorunda kalan iki kahramanın maceraları. Bu okul, hayatınızda görüp görebileceğiniz en berbat okuldur, çünkü ormanın ortasına kondurulmuş, etrafında ağaçlardan başka hiçbir şey yoktur. Üstelik tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de hırsızlıkla suçlanıp okuldan atılırlar ve bavullarıyla birlikte..»»
Geri Çekilme

NTV Yayınları

Avcılar iyice köşeye sıkışmış durumda. Buffy ve diğer avcı kızlar göz önünde olmamak için ellerinden geleni yapıyor. Alacakaranlık'ın dikkatli gözleri tüm dünyayı izlerken bu hiç de kolay değil. Faith ve Giles da avcıların yanına sığınıyor. Ve birlikte çok eski bir dostlarından, kurtadam Oz'dan yardım istiyorlar. Avcılar savaşlarını bu sefer kalabalık şehirlerin sokaklarında değil, Orta As..»»
Canlı Bebek

NTV Yayınları

> Joss Whedon'ın aynı adlı televizyon dizisinden uyarlanan Buffy Vampir Avcısı'nın son albümü NTV Yayınları'ndan çıktı... Televizyon dizisi biteli çok oldu ama Buffy'nin maceraları kaldığı yerden devam ediyor. İyi ile kötünün arasındaki çizgi iyice inceldi. Vampirler dünyanın ilgi odağı. Artık insanların arasında rahatça dolaşabiliyorlar. İnsanlar onlara yakın olmak, hatta onlar tarafın..»»
Dünyalar Arasında

NTV Yayınları

"Her nesilde bir seçilmiş vardır. O, tek başına vampirlere, iblislere ve karanlık güçlere karşı savaş verir. O, Avcı`dır." Bu hikâyeler televizyonda yok! Joss Whedon`ın aynı adlı televizyon dizisinden uyarlanan Buffy Vampir Avcısı`nın yeni maceraları sadece çizgi romanda... Dünyanın dört bir yanında fenomene dönüşen dizi yedinci senenin sonunda ekranlara veda etse de bu Buffy..»»
Zincir

NTV Yayınları

Çizer : Georges Jeanty "Her nesilde bir seçilmiş vardır. O, tek başına vampirlere, iblislere ve karanlık güçlere karşı savaş verir. O, Avcı`dır." Bu hikâyeler televizyonda yok! Joss Whedon`ın aynı adlı televizyon dizisinden uyarlanan Buffy Vampir Avcısı`nın yeni maceraları sadece çizgi romanda... Dünyanın dört bir yanında fenomene dönüşen dizi yedinci senenin sonunda ekra..»»
Richelle Mead

Artemis Yayınları

Aşk ve kıskançlık zorunlu bir kış tatilinde çarpışırsa, eğlence kana bulanabilir! Rose, Dimitri`yi seviyor. Dimitri de belki Tasha`yı seviyor. Ve Mason da Rose ile birlikte olmak için canını vermeye hazır. St. Vladimir`de kış tatili geldi ama Rose tatil havasına bir türlü giremiyor. Muazzam bir Strigoi saldırısı okulu yüksek alarm durumuna geçirdi ve Akademi artık Gardiyanlar`l..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »