Biz böyle eğilmezdik çocuklar olmasaydı... B.Necatigil
E-mail: Şifre: Üye ol | Şifremi Unuttum
Şiir ve Edebiyat Platformu
Anasayfa Şiirler Yazılar Forum Etkinlikler Nedir? Kitap Kitap  Tv TiVi  Müzik Blog Atölyeler Atölye  Bicümle Arama İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Sevmek Kitabı - Sevmek Kitapları

Sevmek konu başlığında toplam 34 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sevmek kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Said Alpsoy

Eser Kitap

***Allah'ım! Bana Seni sevmeyi, Seni sevenleri sevmeyi ve beni Sana yaklaştıracak şeylerin sevgisini nasib eyle.*** - Hz. Muhammed (s.a.v.) Aşkın aldın benden beni, bana seni gerek seni Ben yanarım dün ü günü, bana seni gerek seni Ne varılğa sevinirim, ne yokluğa yerinirim Aşkın ile avunurum, bana seni gerek seni Aşkın aşıkları öldürür, aşk denizine daldırır Tecelli ile ..»»
Tuğba Özay

Doğan Kitap

Tuğba Özay` ın hapishanede yaşadıkları, tanık olduğu olaylar, dostlukları, acıları ve sevinçleri hepsi "Bedel" de... Yaşamı sevmek ve sevilmekten ibaret bir heyecan olarak hayal eden, içindeki kız çocuğunu kimselerin fark edemediği ülkenin en ünlü mankeni... Elleri kelepçelenen ve hiç olmadığı şekillere sokulan Tuğba Özay... Ve şimdi o küçük kız çocuğu konuşuyor...Kendini, yaşadıklarını tüm içt..»»

Erdal Atabek

Altın Kitaplar Yayınevi

Beyaz Balinayı Sevmek»»
Kathlyn HendricksGay Hendricks

Butik Yayınları

En iyi niyetlerinizi dahi alt üst eden bilinçaltı anlaşma ve kalıplarınızdan kurtulmanızı sağlayacak güçlü ve yepyeni bir program sunuyoruz. Kendi evlilikleri ve binden fazla çiftle yaptıkları danışmanlık deneyimlerinden yola çıkarak, terapi uzmanı Gay ve Kathlyn Hendricks, canlı bir ilişki yaratmanıza ve her bireyin mutluluğunu, yaratıcılığını ve enerjisini artırmasına yardımcı olmak için kusu..»»

Attila İlhan

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Böyle Bir Sevmek»»
Attila İlhan

Bilgi Yayınevi

BOYLE BIR SEVMEK»»
Hilal KaraAbdullah Kara

Nesil Yayınları

Allah Resûlü’nü (a.s.m.) yakından tanıyan Sahabe efendilerimiz büyük bir aşk ve heyecanla onu adım adım takip ettiler. Her tavrını, bakışını, duruşunu, tebessümünü zihinlerine nakşettiler. Gördüklerini, duyduklarını aynen yaşadılar. Allah Resûlü’nün (a.s.m.) rengine boyandılar. Sevgilerini imanla yoğurup yansıttılar. Onun için candan geçtiler. Mallarını mülklerini onun uğruna seve s..»»
E. Yasemin Sezgin

Bilge Kültür Sanat

Bu bir dost ki: Daima beni benden daha çok düşünecek. Makamı ne kadar yükselirse yükselsin, beni unutmayacak ve terk etmeyecek. Ne kadar hata, günah ve kusur etsem de benden vazgeçmeyecek. Benimle konuşurken başını çevirerek değil, bana verdiği değerden ötürü bütün vücudu ile dönüp, bana bakarak konuşacak. Tabiri caizse varlığı benim insan olmam, benim kurtulmam ve benim Hak katında en yükse..»»
Furuğ Ferruhzad

Gri Tasarım

Yaşadığı toplumu seven ama onu olduğu gibi kabul etmek yanılgısına düşmeyecek kadar ileri görüşlü, yenilikçi bir aydındı Furuğ. Birey olma sürecini engelleyen, kimliği ezen, varoluşu zedeleyen her kurala, her duruşa karşıdır. İran'ın en büyük açmazlarından bir olan ataerkil sosyal yapı, Furuğ'un eleştirilerinin odak noktasıdır. Kendi ailesinden ve özellikle babasından başlamak üzere k..»»
Fatmagül Berktay

Metis Yayınları

Dünyayı Bugünde Sevmek, hem Hannah Arendt'in politik düşüncesi ***üzerine***, hem de politika, özgürlük, kimlik, hakikat, dayanışma, eylem gibi kavramlar etrafında Hannah Arendt'le ***birlikte*** dünyanın bugünü üzerine düşünen bir kitap. Politikanın salt güç, tahakküm ve rant paylaşımıyla özdeşleştirilip itibarsızlaştırılmasına, tıpkı Arendt gibi itirazı var Berktay'ın. Sözd..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa »