İnsan yaratılıştan iyidir. Kötülüğe yönelişi, dış etkilerdendir. Lu Wang [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Sağ duyu Kitabı - Sağ duyu Kitapları

Sağ duyu konu başlığında toplam 25 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sağ duyu kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Hüseyin Hafez Amini

Sina Yayınları

6.Hissin Sırrı "Beş Duyu Dışındaki Duygular"»»
Rebecca Treays

Tübitak Popüler Bilim Kitapları

Neden iki gözümüz var? İnsan kulağının duyabildiği en düşük ses nedir? Dört temel tat hangileridir? Yediklerimizin kokusu olmasaydı ne olurdu? Ağrı yararlı olabilir mi? Çevremizde veya vücudumuzda olan biten her şeyi duyularımız sayesinde öğreniriz. Duyularımızın bizler için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlamamız ve bu konuyla ilgili sorularımıza cevap bulmamız açısından Beş Duyu eş..»»

Akif Manaf

İnkılap Kitabevi

Dağıtım 03/09/2009 Paramahamsa Yogaçarya Maha Akif Manaf’ın hazırladığı Yoga: Pratyahara – Duyu Kontrolü ve Astral Teknikler kitabı Orijinal Yoga Sistemi’nin 5. basamağını anlamak isteyenlere katkıda bulunan, Pratyahara konusunda yazılmış tek kitap olma özelliğine sahiptir. Yazar, bir bilim adamı olarak, bilimsel araştırmaları ve kendi deneyimlerini aktarırken okuyucuyu sübtil fenomen..»»
Ayşen Oy

Ya-Pa Yayınları

- Varlık ve nesnelerin isimlerini öğrenmesini sağlamak - Suda ve karada yaşayan hayvanlar ile ile ilgili bilgi kazandırmak - Duyu organları ve duyular hakkında bilgi kazandırmak - Müzik aletlerini tanıtmak - Taşıtlar hakkında bilgi kazandırmak - Renkler, şekiller ve sayılar hakkında bilgi kazandırmak »»
Brian Ward

Remzi Kitabevi

Altıncı Duyu»»
Hafize Çınar GünerHasan Nami Güner

Zaman Dipsiz Kuyu - Hafize Çınar Güner - %40 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Deniz ile onun olağandışı, olağanüstü, harika, inanılmaz sevimli ve dünyada bir eşi, benzeri olmayan yeni arkadaşı Tilki Toni'nin maceraları devam ediyor! Bu kez Tilki Toni, Deniz ve kardeşleri Toprak'la Güneş, İstanbul'da büyülü bir yolculuk yapıyorlar ve sonra da, mahallenin kayıp köpeği, gözleri bal renkli Kuli'nin izini sürüyorlar! ***Tilki Toni'yi çok özlüyorum. Onunla ilk tanıştığımızda ..»»
Miriam Stoppard

Mandolin Yayınları

Bebeklere farklı renkleri, dokuları ve hisleri tanıtmak amacıyla hazırlanan bu kitap sayesinde çevrilmesi kolay kalın sayfalar, her sayfadaki sürprizler ve anne babalara yazılmış notlar sayesinde bebeğinizin faklı renkleri, dokuları ve duyuları tanımasını sağlayın.

2007 yılı Anne ve Bebek Ödülleri`nde En iyi Bebek (6-18 ay) Oyuncağı Altın Madalya`yı kazanan ve "Practical Preschool" dergisi..»»

Necati Kırış

AltınPost

Önce iyiler hayır, kötüler de şer idi; Şerlerin bazıları şimdi ehven sayıldı. Ne kadar yüksek değer varsa içi oyuldu; Yüce aşkın yerine yazık, şehvet koyuldu Bilge, âlim, hocalar bir kenara itilip Sahte unvan sahibi cahillere uyuldu. Zenginler daha zengin, fakirler daha fakir; Eş ve dost zengin oldu sahipsizler soyuldu Rantçılar, fırsatçılar ihaleyi kapınca Zevkten dört köşe olup ..»»
Süheyli Ahmed İbni Hemdem

Büyüyen Ay Yayınları

> Süheylî'den Duyulmadık Hikâyeler Ortadoğu tarihinin tek kare resmi gibidir. Bir milletin bütün unsurlarını içinde barındıran, ana dokusu ve temel renkleri insan olan büyük bir resim. İnsanoğlunun hiç eskimeyen, daima güncelliğini koruyan özü, Süheylî'nin kaleminden günümüze ulaşıyor. Süheylî, okuduklarını ve duyduklarını, malzemesi kelimeler olan bir ressam, bir nakkaş gibi, berrak, ış..»»
Victor E. Frankl

Öteki Yayınları

İnsan, savunma mekanizmaları için yaşamaz, tepki oluşumları uğruna ölmez. Ama insan, bir anlam için yaşar, bir dava uğruna ölebilir. İnsan, doğası gereği ve doğuştan gelen bir güdüyle anlam yönelimlidir. Anlam arayışının engellenmesi, "varoluşsal bir boşluk" yaratır. Frankl, bu kitabında, "kitle nevrozu" boyutlarına ulaşan varoluşsal boşluğu gözler önüne seriyor ve bugünün mekanikleşmiş, insansızl..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa »