Yüreğinize iyilik tohumları ekin.. büyüyüp yeşersinler, kötülükleri yok etsin onlar..! (Fikret Şimşek) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Nazar Kitabı - Nazar Kitapları

Nazar konu başlığında toplam 18 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Nazar kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Salih Memecan

Martı Yayınevi

SIZINKILER AMAN NAZAR DEGMESIN 16.KITAP»»
Sami Solmaz

Adalı Yayınları

Fotoğrafçı ve gazeteci Sami Solmaz, 2007 yazında Büyükada Aya Nikola mevkiindeki geçici at ahırlarını fotoğrafladı. At ahırlarında günlük yaşam, çekici, cezbedici Ada yaşamının hem çok içinde ve hem de çok dışındaydı. Sami Solmaz, günlerini gecelerini geçirdi ahırlarda. İstanbul'un en güzel, en çok korunmuş beldesi Büyükada'nın, adaya değer katan faytonlarının gerisindeki son derece ç..»»
Bayram Altan (Altanoğlu)

Sahhaflar Kitap Sarayı

Büyünün etkisi altında kalıp da sıkıntılar, boğulurcasına çırpınmalar, hayalet gibi şeyler görme, uğultulu şeklinde bir takım sesler duyma, sık sık yıkanma gibi bazı halleri görülen bir hastayı bu durumdan nasıl kurtarabiliriz? Elektroşok tedavisi yaptırıp beyin hücrelerinin sarsıntı geçirmesi, düzeninin bozulmasıyla bir müddet devam eden sakinleşme haliyle mi? (Arka Kapak) ..»»
Abdullah Sevinç

Gonca Yayınevi

Nazar, nazarın anlamı ve genel bilgi, neden nazar, haset, kıpta, çekememezlik, kıskançlık, nazar haktır ve bu konuda İslam alimlerinin mutaalası, cinlerinde nazarı değermi, nazar insanı öldürürmü, insanın kendisine ve kendi malına nazarı değer mi? (Tanıtım Bülteninden) »»
Bunama ve Manevi Şifa Yolları

İlimşehri Yayınları

Cinlerden korunmak zor ve imkansız olarak bilinmektedir. Büyüden ve nazardan korunmak için; mü'minler, olmadık kişilere ve batıl yollara baş vurmaktadırlar. Cinlerin varlığını, büyünün yapıldığını, kötülüğünü ve nazarı inkar etmek mümkün değildir. Cin, büyü ve nazar'ın zararından nasıl korunabiliriz? Nazardan korunmak için hangi ayet-i kerimeleri okuyup dua etmeliyiz?. Duanın kabul olma şartların..»»
Kazım Menderes Uslu

Seçkin Yayıncılık

Kambiyo Senetlerinde Zamanaşımı olgusu, kıymetli evrak hukukunda büyük önem arz eden ve uygulamada çok sık problem yaşanan bir konudur. Eser; Yeni Türk Ticaret Kanunu Yasa Tasarısı esas alınarak hazırlanmıştır. İçerik yönünden ise; Genel Olarak Zamanaşımı Kavramı ve Kambiyo Senetleri, Kambiyo Senetlerinde Zamanaşımı Süreleri, Başlangıcı ve Sürelerin Hesaplanması ile Zamanaşımının Kesilmesi, Durm..»»
Ömer Büyükçelebi

Timaş Yayınları

Bu kitapta, Nazarın ne olduğunu, Göz değmesinin nasıl meydana geldiğini, Nazarın insanlar, diğer canlılar ve eşyalar üzerindeki etkilerini, Nazarın verdiği zarardan kurtulmanın çarelerini, Kur'an-ı Kerim'in ayetlerindeki şifayı, Doğadaki şifalı bitkilerin ve madenlerin ruhumuza ve bedenimize olumlu etkilerini, Ayrıca vesves, ilim, rüya, istihare, burçlar gibi ilgi çekici konuların ikna edic..»»
Bahri Öztürk Mustafa Ruhan Erdem - Durmuş Tezcan - Özge Sırma - Yasemin F. Saygılar - Esra Alan -

Seçkin Yayıncılık

Yeni CMK, çok sayıda akademisyen ve uygulamacı tarafından 1997 den 4 Aralık 2004`e kadar, oldukça uzun bir süre içinde ve gerçekten çok büyük emekler verilerek, güvenliği özgürlük içinde sağlayabilmek amacıyla; hukukun evrensel ilkelerine, mukayeseli hukuka, yüksek yargı yerlerinin içtihatlarına ve özellikle de Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin kararlarına uygun olarak özenle hazırlanmış ve 1 Hazi..»»
Yalçın Koç

E Yayınları

Pınar Somakçı

Bemol Müzik Yayınları

İçindekiler

Temel Müzik Bilgileri

Ritm, Usul

Uygulamalı Solfej

Türk Müziği Nazariyat Bilgileri

Şekiller

Tablolar »»

 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa »