Çoğu zaman babama acıdığımı hissederdim, ona sevdiğimi söylemediğim için. Aslında kendime acıyordum. Benim söylemeye ihtiyacım, onun duymaya ihtiyacından daha fazlaydı. Trevanian [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Mhp manisa milletvekilleri kimlerdir Kitabı - Mhp manisa milletvekilleri kimlerdir Kitapları

Mhp manisa milletvekilleri kimlerdir konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Mhp manisa milletvekilleri kimlerdir kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Süleyman Yeşilyurt

Kültür Sanat Yayınları

ERMENI YAHUDI RUM ASILLI MILLETVEKILLERI»»
Hüseyin Korkut

İmge Kitabevi

Can Dündar`ın Önsözüyle...

"Çok şey öğrendik Manisa`dan ve o gençlerle onlara omuz verenlerin mücadelesinden...

İşkencenin sistematik olduğunu, tezgâha yatırılmak için suçlu, şüpheli, hatta mimli olmak bile gerekmediğini, bazen bir polisin çocuğunun bile o çarktan geçirilebildiğini gördük. İşkencecinin sistem içinde nasıl kollandığını, nasıl onun güveniyle cüretinin arttığını anladık. ..»»

Cemil Altınbilek

Kubbealtı Neşriyatı Yayıncılık

Şehirlere de sevdâlanılır...diyerek başladığı ve Manisa Sevdâsı adını verdiği eserini hoş ve akıcı üslubuyla süsleyen Cemil Altınbilek'in kitabındaki yazılardan bazıları şunlar: Manisa Bir Efsâne, Evliyâ Çelebi'nin ve Bugünün Manisası, Manisa Mesiri, Manisa Sultan Güvercini "Hünkârî", Manisa'da Tekke ve Dergâhlar, Mevlânâ'nın Mesnevi'si, Manisalı Hâfız Ahmet Efendi, Zinet İlhan Ayverdi, Nâzik Ho..»»
1-22 Dönem

Erguvan Yayınevi

Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşundan günümüze kadar geçen 85 yıl içinde, bu Mecliste çok değerli şair milletvekilleri görev yaptı. (...) Bu kitapta, değerli şair milletvekillerimizin biyografi ve şiirlerinden seçme örnekler yer almaktadır. (Önsözden) »»