bin keredir tanışıyor, bilişiyoruz da bin birinci kere yine beni gördü mü “kim ki?” diye soruyor! Hafız [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Melek Kitabı - Melek Kitapları

Melek konu başlığında toplam 134 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Melek kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Fatma Erdek

Papillon Yayınevi

Gökyüzü, maviye kilitli kapılarını aralar mı günün birinde? Bir akşam vakti, koyu akşam rengi saçların arasına düşer mi yıldızlar? Bitmesi için sayılan günler durur mu zamanın bir yerinde? Tek bir mum gibi yanmakta olan nefes üzerine esen rüzgar diner mi? Kara geceye, ala bir şafak iner mi? Bir umut tomurcuğu sürer mi, kırık dal parçalarının arasından? Dokunur mu bir el, küçülmüş, tertemiz çocu..»»
Ali Erbaş

Nun Yayıncılık

Bu kitap, insanlık tarihi boyunca her devirde, gerek inanç bazında, gerekse bu inancın maddî hayata ve sanat dünyasına yansıtılması sonucu güncelliğini hep muhafaza etmiş olduğuna inanılan bu varlıklara dinlerin nasıl baktığını objektif bir tarzda irdelemeye çalışmaktadır. (Tanıtım Bülteninden) »»
İsa Yılmaz

Paradoks Yayınları

Baronlarla dans hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı. Tarihin en büyük savaşlarından biri özgürlük için veriliyordu. Bir Numara'nın önünde, o güne dek kimse duramamıştı. Acaba yine aynı sonla mı bitecekti hikaye? Derin bir darbe ve sonrası dipsiz karanlık... Romanın sayfalarında yürürken ellerimden tutun. Dikkat edin! Konsey baronlarının, ikiyüzlü politikacıların, uyuşturucu tüccarlarının, teşkilat ..»»
John Berendt

Vatan Kitap Yayınları

Venedik -Aşina olmayanı şaşırtan ve gizem duygusunu derinleştiren dar sokak ve pasajların dev bir labirent oluşturduğu maskeler ve sırlar şehri. İnsanı içine çektiği kadar yakalanması da zor olan kent, tehlikeli bir denge içinde hayatta kalış ile çöküş arasında gidip geliyor. Mimari hazineler dökülüyor - temeller yerinden oynuyor, süsler düşüyor, -bir yandan da onları koruma çabaları ..»»
James Meek

Vatan Kitap Yayınları

2005 Man Booker Ödülü Aday Adayı 1919, Sibirya. Affetmeyen bir manzaranın derinliklerinde, askeri yönetim altındaki bir kasaba. Trans-Sibirya demiryolu üzerinden gelecek Bolşevik saldırısını bekliyor. Sonra Samarin geliyor. Kuzey Kutbu'ndaki bir hapishaneden kaçma hikâyesiyle ormanda beliriyor ve bir yamyam tarafından izlendiğini söylüyor. Anna, genç, güzel, dul, yeni gelene karşı ..»»
Erol Okutucu

Tebeşir Yayınları

> O yıllarda Ukrayna'da trenler hızlı değildi. Elli kilometrede bir duran makine en fazla bu kadar sürede gidebilirdi. ***Olsun*** dedi kendi kendine, ***en azından gidiyoruz işte***. Natalia'nın Ukrayna topraklarında söylediği son sözüydü bu. Uyku onun, yılların verdiği kahredici yorgunluğunu, tam hissettiği bu anda şahdamarından yakaladı. On saate yakın uyuduğu bu zaman içerisinde yaratıcısı..»»
Beki İkala Erikli

Goa Basım Yayın

***Eğer ışık olduğunuzu anlar ve ışığınızın gücünün farkına varırsanız, o zaman ışığınızla dünyanızı aydınlatabilirsiniz ve mucizeler, evet mucizeler, dünyanızı sarar.*** -Başmelek Cebrail- (Tanıtım Bülteninden) »»
Richard Webster

Dharma Yayınları

Melek hikmetinden zengin bir demet parmaklarınızın ucunda... Melekler güç zamanlarda rahatlık ve kuvvet verir, mağrur amaçlarımızla bezediğimiz hayal alemimizden uyanmamızı sağlar ve ruhlarımızı ilahi olana yaklaştırır. Takip ettiğiniz ruhani yol ne olursa olsun, melekler yol boyunca size rehberlik edip, esin vermek için yanınızdadırlar. Uluslararası çok satan yazar ve melek uzmanı Richard W..»»
Ümmiye Yılmaz Erçevik

Uğur Tuna Yayınları

Hayat Bazen Bir Kelebeğin Kanadında Yahut Bir Meleğin Dudak Ucundadır ***İnsan Kısa Ömrü Olan Şeylere Bağlanmamalı*** - Mesela Kelebekler! Sevdiklerin Herkese Gözükmeyebilir - Mesela Melekler! ***Bazen Çok Sevdiğin Bir şeyi Ne Avucunda Saklamaya Ne de Bırakmaya Kıyabilirsin...*** - Mesela Kelebekler! Öyle Uçsuz Bucaksız Seversin Ki Sadece Bu Olaya İnsanüstü Güçler Şahit Olur - Mesela Me..»»
Katie Price

Epsilon Yayınları

Yetenekli, güzel ve hırslı bir genç kız olan Crystal'in tek hayali bir şarkıcı olmaktı. Yıllar boyunca müzik sektöründe başarılı olmaya çalıştıktan sonra, aradığı o şans kurduğu grubun bir yarışma programına katılmasıyla karşısına çıktı. Ancak Crystal'in bir sırrı vardı. Yanlış adama âşık olmuştu ve bu hata, her şeyini, arkadaşlığını, yeni kazandığı ünü ve aşkı bulma şansını mahvedebilecek kadar b..»»