Önemli olan insanlar, diğer herkesin önemli olduğunun da en çok farkında olanlardır. Robert Zend [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Melek Kitabı - Melek Kitapları

Melek konu başlığında toplam 145 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Melek kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Danielle Trussoni

Doğan Kitap

Bir kez Asi Melekler'in büyüleyici dünyasına girdiniz mi, diyeceksiniz ki: 'Vampirler mi? Vampirler kimin umurunda?''' -People- Melekler dünyayı sardı, şimdi sıra Türkiye'de.... New York Times Bestseller yazarından melekbilim, Orpheus'un liri, düşmüş melekler ve dünyamızın kaderini belirleyecek son savaş üzerine çarpıcı bir eser... 2010'un en çok ses getirecek kitabı karton kapak fiyatı..»»
Sheila Roberts

Derin Kitap

***Sheila Roberts'ın zekice kurgulanmış romanı okuyanların kalbini ısıtıyor. Bu sürükleyici romanın gerçekçi karakterleri, kadınların hayatlarının farklı evrelerinde karşılaştıkları zorluklarla yüzleşmemizi sağlıyor.*** ***Heart Lake için yüreğinizi ortaya koyun!*** İşte Emma, Sarah ve Jamie'nin başarmaya çalıştıkları bu: Heart Lake sakinlerinin her gün bir kişiye iyilik yapmaların..»»
Oktan Keleş

Kırk Kandil Yayınları

Lanetlenmiş Şeytan şimdi bir kez daha ordusuyla harekete geçti. Detayı anlatmaya gerek yok. Bundan sonra olanları yaşayarak görecek ve idrak edeceksin dedi. Sen de bu savaşta hem suret âleminde, hem de metafizik denen âlemde savaşacaksın. Yolda tehlike var. Hedefimiz ormanın içindeki dev çınar ağacını bularak içine girmek ve görevimizi yapmak. Görev kağıtta yazılı. Demek ki İlhami Abi'nin..»»
Mehmet Şeker

Işık Yayınları

Göremediğimiz merak ettiğimiz varlıklar... Melekler neden yaratılmışlardır? Yapıları nasıldır. Kur'ân'da ve hadislerde geçen özellikleriyle melekler. Sayıları ne kadardır. İnsanları korurlar mı? İnsanla ve Kâinatla ilgili, tabiat hadiseleriyle ilgili görevleri nelerdir? Meleklere iman hayatımıza neler kazandırır? İnsanla ortak ve farklı yönleri nelerdir? Cinler nasıl varlıklardır, insan gibi sor..»»
Cassandra Clare

Artemis Yayınları

Aşk. Kan. İhanet. İntikam. İşlerartık her zamankinden de karışık! Ölümcül Savaş sona erdi. On altı yaşındaki ClaryFray de nihayet New York'taki evine döndü ve halinden memnun. Gölge Avcısı olmak için eğitiliyor. Annesi hayatının aşkıyla evleniyor ve Aşağı Dünyalılar'la Gölge Avcıları sonunda barış ilan etti. En önemlisi de Jace artık Clary'nin sevgilisi. Ancak her güzelliğin bir bedeli var. ..»»
Göksel Yılmaz

Ayrıntı Yayınları

Bedenlerimize bir türlü sığmayan insan ruhu; yarı geçirgen zarının keskin ama şekilsiz sınırlarıyla, sanki ortadan yarılıp, ikiye bölünmüştü de; kardeşlerden küçüğü tüm iyiliği, tüm yumuşaklığı ve hüznü alırken, büyüğüne insana ait karanlık duyguların hepsi birden kalmıştı. Göksel Yılmaz 2004 yılında yayımlanan ilk romanı Tanrının Zamanı ile hem yazarlık becerisini hem farklı arayışların peşi..»»
Fatma Erdek

Papillon Yayınevi

Gökyüzü, maviye kilitli kapılarını aralar mı günün birinde? Bir akşam vakti, koyu akşam rengi saçların arasına düşer mi yıldızlar? Bitmesi için sayılan günler durur mu zamanın bir yerinde? Tek bir mum gibi yanmakta olan nefes üzerine esen rüzgar diner mi? Kara geceye, ala bir şafak iner mi? Bir umut tomurcuğu sürer mi, kırık dal parçalarının arasından? Dokunur mu bir el, küçülmüş, tertemiz çocu..»»
Ali Erbaş

Nun Yayıncılık

Bu kitap, insanlık tarihi boyunca her devirde, gerek inanç bazında, gerekse bu inancın maddî hayata ve sanat dünyasına yansıtılması sonucu güncelliğini hep muhafaza etmiş olduğuna inanılan bu varlıklara dinlerin nasıl baktığını objektif bir tarzda irdelemeye çalışmaktadır. (Tanıtım Bülteninden) »»
İsa Yılmaz

Paradoks Yayınları

Baronlarla dans hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı. Tarihin en büyük savaşlarından biri özgürlük için veriliyordu. Bir Numara'nın önünde, o güne dek kimse duramamıştı. Acaba yine aynı sonla mı bitecekti hikaye? Derin bir darbe ve sonrası dipsiz karanlık... Romanın sayfalarında yürürken ellerimden tutun. Dikkat edin! Konsey baronlarının, ikiyüzlü politikacıların, uyuşturucu tüccarlarının, teşkilat ..»»
John Berendt

Vatan Kitap Yayınları

Venedik -Aşina olmayanı şaşırtan ve gizem duygusunu derinleştiren dar sokak ve pasajların dev bir labirent oluşturduğu maskeler ve sırlar şehri. İnsanı içine çektiği kadar yakalanması da zor olan kent, tehlikeli bir denge içinde hayatta kalış ile çöküş arasında gidip geliyor. Mimari hazineler dökülüyor - temeller yerinden oynuyor, süsler düşüyor, -bir yandan da onları koruma çabaları ..»»