Birinin iyi niyetini istismar etmek, o iyi niyetin başkalarına sunulmasını da yok eder. Noblese Oblige
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Medcezir Kitabı - Medcezir Kitapları

Medcezir konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Medcezir kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
David Nicholls

Pegasus Yayınları

Ufukta görünen aşklar, kronikleşen hayal kırıklıkları ve küflü yalnızlıklar üzerine... Stephen için oyunculuk sevdiği kadını kaybetmek, kızından uzaklaşmak ve ceset ya da yoldan geçen adam rollerini oynadığı perişan bir kariyer sahibi olmak demek. Rol arkadaşı Josh içinse para, şöhret ve onu görünce çığlıklar atan kızlarla çevrili olmak. Josh, Stephen'ın hayalini kurduğu her şeye sahip gibidir...»»
Halil Cibran

Gece Kitaplığı

Gerçek, bir çocuğun en içten gülüşü ya da bir sevgilinin öpüşüyle donanmış olarak seslenir bize; ama biz sevginin kapısını onun suratına çarpar ve sanki düşmanımızmış gibi davranırız. Dünya kuruldu kurulalı bilinir: Aşk, derinliğinin farkına, ancak ayrılık saati gelip çattığında varır. Siz çoksunuz, oysa ben tekim. Bana dilediğinizi söyleyin ve yapın. Dişi koyun gecenin karanlığında kurtların avı ..»»
F. Gülgün Engin

Akis Kitap

Sen şair değilsin, ben de yazar; ne çıkar! Hani, diyor ya biri; ***Herkesin bir kitabı olmalı. Roman, öykü, deneme, şiir kitabı... Hiçbiri olmaya Çalışmadan sadece bir kitap.*** Anlatmalı kendini, pancar motorlarını, Lüferleri, sazanları, Rakı şişesinde balık olmalarını... Gülleri, nilüferleri, Küstüm otlarını, Mavi mineleri, unutmabenileri... Yollarını, denizlerini, bulutl..»»