Çirkin ve zarafetten yoksun bazı kadınlar, gerektiği gibi övmesini bildiklerinden, ömür boyunca sevilmişlerdir. ANDRE MAUROIS
E-mail: Şifre: Üye ol | Şifremi Unuttum
Şiir ve Edebiyat Platformu
Anasayfa Şiirler Yazılar Forum Etkinlikler Nedir? Kitap Kitap  Tv TiVi  Müzik Blog Atölyeler Atölye  Bicümle Arama İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Medcezir Kitabı - Medcezir Kitapları

Medcezir konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Medcezir kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
David Nicholls

Pegasus Yayınları

Ufukta görünen aşklar, kronikleşen hayal kırıklıkları ve küflü yalnızlıklar üzerine... Stephen için oyunculuk sevdiği kadını kaybetmek, kızından uzaklaşmak ve ceset ya da yoldan geçen adam rollerini oynadığı perişan bir kariyer sahibi olmak demek. Rol arkadaşı Josh içinse para, şöhret ve onu görünce çığlıklar atan kızlarla çevrili olmak. Josh, Stephen'ın hayalini kurduğu her şeye sahip gibidir...»»
Halil Cibran

Gece Kitaplığı

Gerçek, bir çocuğun en içten gülüşü ya da bir sevgilinin öpüşüyle donanmış olarak seslenir bize; ama biz sevginin kapısını onun suratına çarpar ve sanki düşmanımızmış gibi davranırız. Dünya kuruldu kurulalı bilinir: Aşk, derinliğinin farkına, ancak ayrılık saati gelip çattığında varır. Siz çoksunuz, oysa ben tekim. Bana dilediğinizi söyleyin ve yapın. Dişi koyun gecenin karanlığında kurtların avı ..»»
F. Gülgün Engin

Akis Kitap

Sen şair değilsin, ben de yazar; ne çıkar! Hani, diyor ya biri; ***Herkesin bir kitabı olmalı. Roman, öykü, deneme, şiir kitabı... Hiçbiri olmaya Çalışmadan sadece bir kitap.*** Anlatmalı kendini, pancar motorlarını, Lüferleri, sazanları, Rakı şişesinde balık olmalarını... Gülleri, nilüferleri, Küstüm otlarını, Mavi mineleri, unutmabenileri... Yollarını, denizlerini, bulutl..»»