İnsan sabır ve dayanıklılığı ile vebayı bile yener... Napoleon Bonaparte [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Makro andac Kitabı - Makro andac Kitapları

Makro andac konu başlığında toplam 67 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Makro andac kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Thea Alexander

Akaşa Yayınevi

Bir Bestseller olan bu Makro Felsefe Klasiği, M.S. 2150 yılının muhteşem dünyasını, dünyamızın inanılmaz değişimi, insanlığın ulaştığı olağanüstü düzeyi ve hepsinin ötesinde de son derece yüksek bir anlayışı, Makro Felsefe`yi anlatıyor.

Gelin siz de, bir gece uyku halindeyken geleceğin güçlerinin yardımıyla günümüzün mikro dünyasından, 2150`nin Makro dünyasına götürülen Amerikalı Vietnam ga..»»

Para-Banka

Martı Kitabevi Yayınları (Ankara)

Elinizde bulundurduğunuz bu çalışma, uzun bir emeğin ürünü ve yardımcı bir ders aracıdır.

Bu çalışma, iki tane olan Analiz serisinin ikincisidir.

Birinci seri; Mikro İktisat ve Uluslararası İktisat,

İkinci seri ise; Makro İktisat; Para-Banka ve Türkiye Ekonomisi`nden oluşmaktadır.

Bu çalışmaların en önemli özelliği, tek tek derslerle ilgili tüm konulan ders kitabı formatmdan..»»

Besim Üstünel

Alfa Yayınları

Bu eser üniversite ve yüksek okullarda iktisat öğrenimi yapanların ders kitabı olarak hazırlanmıştır. İstenirse birinci yıl, ya da ikinci yıl öğrencilerinin iktisadın önemli konularını öğrenmeleri için kullanılabilir. Kitabın birinci yarısı para teorisi ve para politikası konularına ayrılmıştır. Bu kısım "Modern Ekonomilerde Para" adını taşıyan kitabımın 1961`de yayınlanmış ikinci basısının de..»»

Ersan BocutoğluMetin BerberKenan Çelik

Derya Kitabevi Yayınları

Makro İktisada Giriş»»
Nurdan Aslan

İkinci Sayfa Yayınları

KPSS ve kurum sınavlarına yönelik hazırlanan kitapta teorik altyapıyı güçlendiren, analiz etmeyi ve mantık yürütmeyi sağlayan, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış bir anlatım tekniği kullanılmıştır.Her bölümün sonunda o bölüm ile ilgili KPSS sınavlarında çıkmış soruların çözümlerine, ayrıca, çözümlü çalışma sorularına yer verilmiştir. İdari Yargı Hakimliği Sınavlarında çıkmış Makro İktisat soru ve..»»
Tezer Öçal

Savaş Yayınevi

Makro İktisat "Altın Seri"»»
Özhan Uluatam

Savaş Yayınevi

Kitap, Türk ekonomisinin sorunlarının anlaşılmasına yardım edecek kuramsal bir temel vermeyi amaçlamaktadır. Konuların işlenişinde, verilen örneklerde, bölüm sonlarındaki soruların seçiminde güdülmüş olan esas kaygı iktisadi sorunları çözümleme çabasının, bir yandan değişik seçeneklerin karşılaştırılmasını diğer yandan da çeşitli teknik, toplumsal, kurumsal sınırlamaları dikkate alarak yazılmış..»»

Yüksel İnanNihat Demirli

Palme Yayıncılık

Bu kitapta Excel’in fonksiyon analizleri ve Visual Basic kodlarının kullanımını en ileri seviyede öğrenme imkanı bulacaksınız. »»
Semih Erkan

Palme Yayıncılık

Erdal M. Ünsal

İmaj Yayınevi

Bu kitap, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi`nde ve diğer üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde ikinci (veya üçüncü) sınıfta okutulan Makro İktisat dersine yönelik yardımcı bir ders kitabı olarak hazırlanmıştır. Okuyucuya modern makro iktisadi analizin temel çerçevesini sunmayı amaçlayan bu kitaptan, Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) ve çeşitli kurumların iş sına..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »