Önemli olan insanlar, diğer herkesin önemli olduğunun da en çok farkında olanlardır. Robert Zend [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Uğurböceği Yayınları

Uğurböceği Yayınları

• Uğurböceği Yayınları Kitapları | • Uğurböceği Yayınları İletişim Bilgileri | • Uğurböceği Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Uğurböceği Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 10 kitap bulunuyor."Uğurböceği Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Özkan Öze

Uğurböceği Yayınları

"Sevgili Ağustos Böceği! Nihayet sana mektup yazma vakti geldi. Vallahi içimde büyük bir dertti. Dostum, ben de pek çokları gibi seni tembel, uyuşuk, işe yaramaz, keyfine düşkün ve gürültücü bir kimse olarak biliyordum. Ama kabahat bütün bütün bende değil! Ah o Lafonten yok mu? Neymiş efendim! Güya karınca, kan ter içinde çalışırken, sen bütün bir yazı saz çalıp türkü söyleyerek geçirmişsin...»»
M. Sinan Adalı

Uğurböceği Yayınları

Sevgili Peygamberimiz (asm), sahabileri ile, uzun uzun sohbetler eder, Vahiy Meleği'nin getirdiği yeni ayetleri okur, öğretir ve açıklardı. Sahabiler türlü türlü sorular sorar; cevap verenlerin en hayırlısı olan Peygamberimiz (asm) onların hem aklını, hem de kalbini tatmin eden cevaplar verirdi. Bazen Allah'ın yasak ettiği şeylerden kaçınmaları için onları şiddetle ikaz ederdi... Bazen de,..»»
Tarık Uslu

Uğurböceği Yayınları

"Gökyüzünün hayat bilgisi ve fen bilgisi kitaplarında yazmayan çok acayip gerçekleri" İşte geldik Acayip Şeyler Dizisi'nin dördüncü kitabına. Bu kitapta konumuz gökyüzü yani başımızın üzerindeki mavi gök kubbe... Geçenlerde büyük bir gazetenin internet sitesinde gezinirken "Gereksiz Bilgiler" diye bir köşe gördüm. Merak edip bir baktım ve çok şaşırdım. Çünkü "gereksiz bilgiler" adı altın..»»
M. Sinan Adalı

Uğurböceği Yayınları

Kur'an'ın, bizlere gönderilmesinin 1400. yılı olması nedeniyle, 2010 yılı Kur'an Yılı ilan edildi. Biz de sizleri, bu büyük yıl dönümünde, Kur'an ayetleri ışığında olağanüstü bir kâinat yolculuğuna çıkarmayı istedik! Tamamı son elli-yüz yıl içinde keşfedilmiş ve artık üzerinde tartışılmayan bazı bilimsel keşifler ile, bu keşiflerin 1400 sene önce Kur'an'da verilen haber ve işaretlerini bi..»»
M. Sinan Adalı

Uğurböceği Yayınları

Sevgili Peygamberimizin (asm), Kur'an-ı Kerim'den sonra bizlere bıraktığı en büyük miras, hayat yollarında ilerlerken, bir deniz feneri gibi önümüzü aydınlatan örnek yaşayışıdır. Onun muhteşem yaşayışı, sadece biz Müslümanlar için değil, yeryüzünün bütün insanları için baştan başa göz kamaştırıcı tablolarla bezelidir. Biz bu kitabı, Peygamber Efendimizin (asm) varlığı ile, yeryüzünün en mu..»»
Emine Aydın

Uğurböceği Yayınları

Kitabın önsözü, bakın kendisini nasıl anlatıyor: İşte size gül kokulu bir kitap daha! Sizlere böyle bir kitabı hazırlayabildiğimiz için, Uğurböceği Yayınları olarak kalbimiz sevinçle dolu. Kitabımız öyle çok kalın bir kitap değil. Ama içi öyle kıymetli şeylerle dolu ki, okudukça bize hak verecek ve “Bu kitap benim için tam bir hazine imiş!” diyeceksiniz. Kitabımız üç bölümden olu..»»
Melek Çe

Uğurböceği Yayınları

Uykucu Bir Sınıf Başkanımız Var»»
Selçuk Yıldırım

Uğurböceği Yayınları

OGRENCI FIKRALARI-2»»
Selçuk Yıldırım

Uğurböceği Yayınları

GULUNC OYKULER/KUCUK OYKULER DIZISI I»»
Selçuk Yıldırım

Uğurböceği Yayınları

COCUK FIKRALARI»»