Her çocuk sanatçıdır. Mühim olan büyüyünce de öyle kalabilmektir. Pablo Picasso
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi
Serüven Kitabevi

Serüven Kitabevi

• Serüven Kitabevi Kitapları | • Serüven Kitabevi İletişim Bilgileri | • Serüven Kitabevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Serüven Kitabevi isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Serüven Kitabevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Samed Behrengi

Serüven Kitabevi

Fakir ve susuz köyün bitişiğinde çok büyük bir bağ vardı, güzel mi güzel, içinden suyu akan, meyva ağaçlarıyla dolu bir bağ. Bağ o kadar büyük ve ağaçlıktı ki bir ucundan dürbünle baksan, öbür ucunu göremezdin. Köy ağası birkaç yıl önce araziyi parselleyip köylülere satmış, ama bağı kendine ayırmıştı. Bağda iki şeftali ağacı yetişmişti. Biri daha küçük ve gençti. Bu iki ağacın yaprağı, çiçeği..»»
Mithat Baş

Serüven Kitabevi

Yazar Umutlar Tükenince adlı romanında, Balkan Savaşı ve 1. Dünya Savaşı sırasındaki seferberlik yıllarında gidip de gelemeyen insanların, tükenen umutların, Bilal ile Mesdi'nin haksızlıklara başkaldırısının; yok olup gitmek üzere olan bir ocağın üstüne kanatlarını geren İpek Ana'nın zorlu savaşını anlatıyor. Bu roman gerçek bir yaşam öyküsü olup konusu ağırlıklı olarak Ordu ve Mesudiye yöresind..»»
Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır

Serüven Kitabevi

Kur'an-ı Kerim Allah tarafından insanlığa gönderilmiş son ilahi kitaptır. İnsanlığı hem dünya hem de ahiret hayatında mutluluğa ulaştırmak için Hz. Muhammed'e gönderilmiştir. Allah Kur'an'dan önce Tevrat, Zebur ve İncil'i de aynı amaçlarla göndermiştir. Ancak tarihi olaylar bize göstermeketedir ki, diğer ilahi kitapların tahrif sürecinden sonra son ilahi kitap olarak Kuran gönderilmiştir. Bu açı..»»