Her çocuk sanatçıdır. Mühim olan büyüyünce de öyle kalabilmektir. Pablo Picasso [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi
 Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*<META NAME=***keywords*** CONTENT=***İmge

Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*

•  Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* | •  Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* | •  Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
Sitemizde Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* isimli yayınevine ait Toplam 1 kitap bulunuyor." Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf* henüz bilgi girişi yapılmamış..


Son Yayınlanan Kitapları
Cemal Şakar

Gerçeklik ve Kültür - Cemal Şakar - %15 indirimli : Kitap***>*vbcrlf*
İmge, Gerçeklik ve Kültür tarihsel olmaktan çıkamayan insanın bu durumunu kabul ederek bugünkü keskin gerçeği üzerine kurulu kışkırtıcı denemelerden oluşuyor. Bu keskin ve acıtıcı gerçek, Cemal Şakar'ın berrak üslubuyla dört bir yanından aydınlatılıyor. Şakar, çatallanan ve sorunlarla iç içe geçen bu gerçeği anlamak için her türlü bağnazlıktan uzak tutarlı bir imkân sunuyor okura. Mer..»»