Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Data Yayınları

Data Yayınları

• Data Yayınları Kitapları | • Data Yayınları İletişim Bilgileri | • Data Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Data Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 20 kitap bulunuyor."Data Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Turgut Meşe

Data Yayınları

KPSS Lise ve Önlisans Konu Anlatımlı »»
Yasin Aslan

Data Yayınları

Bu kitap, KPDS’ye hazırlananların kelime, dil bilgisi ve okuduğunu anlama becerilerini geliştirmek ve geçmiş yıllara ait sınav soruları hakkında adaylara bir bakış açısı kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır. Soru kalitesi ve soruların hazırlanış mantığı açısından gerçek sınav soruları ile paralellik ve tutarlılık gösteren böyle bir kitaptan sınava hazırlanmak, adayların yararına olacaktır. Ayrıca..»»
Yapı ve Tasarımcının İnşaat El Kitabı

Data Yayınları

Yapı ve tasarımcıların özel ve resmi çalışma hayatlarındaki ihtiyaçları ön planda tutulmaya çalışılmıştır. Kapsama alınan konuların birçoğu uygulamaya dayalıdır. Oluşturulan yeni içerik Mimarlık, Mühendislik (İnşaat) ve Teknik Eğitim Fakültesi öğrencileri ve mezunlarına yönelik bir İnşaat El Kitabı özelliğini taşıması hedeflenmeye ve sektörde ilgili olası yeni gelişmeler yansıtılmaya ça..»»
Turgut Meşe

Data Yayınları

Uzman Jandarma Hazırlık Cep Kitabı»»
Ü. Ferit AldımBanu Aldım

Data Yayınları

Pathfinder For ÜDS Cep Kitabı»»
Ü. Ferit AldımBanu Aldım

Data Yayınları

Pathfinder For ÜDS Soru Bankası»»
Turgut Meşe

Data Yayınları

Data Serisi Genel Yetenek Genel Kültür Konu Anlatımlı Modüler Set Data Yayınları`nın seçkin genel yetenek ve genel kültür kitaplarının bir seçkisi olarak hazırlanan bu set, tüm KPSS adaylarının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlanmıştır. Set içerisindeki kitaplar: Data Serisi Anayasa Konu Anlatımlı Data Serisi Coğrafya Konu Anlatımlı Data Serisi Matematik Kon..»»
Turgut Meşe

Data Yayınları

Data Yayınları`nın seçkin eğitim bilimleri kitaplarının bir seçkisi olarak hazırlanan bu set, tüm KPSS adaylarının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlanmıştır. Set içerisindeki kitaplar: Gelişim ve Öğrenme Psikolojisi Öğretim İlke ve Yöntemleri Psikolojik Danışma ve Rehberlik Program Geliştirme & Sınıf Yönetimi Ölçme ve Değerlendirme »»
Genel Kültür Tek Kitap

Data Yayınları

Lise/Önlisans Genel Yetenek - Genel Kültür Tek Kitap 2010 KPSS Lise / Önlisans Genel Yetenek Genel Kültür »»
Turgut Meşe

Data Yayınları

Beden Eğitimi ve Spor Bakanlık ve İlköğretim Müfettiş Yardımcılığı Fen Liselerine Öğretmen Seçme Anadolu Liselerine Öğretmen Seçme Spor Liselerine Öğretmen Seçme Sosyal Bilimler Liselerine Öğretmen Seçme Sınavlarına Hazırlık Kitabı »»
Turgut Meşe

Data Yayınları

Her Türdeki Anadolu Liseleri, Fen Liseleri, Sosyal Bilimler Liseleri, Spor Liseleri Öğretmen Seçme Sınavı Hazırlık Kitabı Fen ve Anadolu Liselerine Öğretmen Seçme Sınavı Hazırlık Kitabı 2009 Eğitim Bilimleri T. C. İnkılap Tarihi Türkçe Özgün Konu Anlatımlı Ünite Testleri Çıkmış Ortak Konu Soruları Çıkmış Branş Soruları »»
Turgut Meşe

Data Yayınları

Lise Önlisans KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Hazırlık Kitabı »»