Dostlarımızın bize gösterdiği sevgiyi abartmamız, duyduğumuz minnetten değil, takdire ve sevilmeye ne kadar layık olduğumuzu herkese göstermek içindir. LA ROCHEFAUCAULD
E-mail: Şifre: Üye ol | Şifremi Unuttum
Şiir ve Edebiyat Platformu
Anasayfa Şiirler Yazılar Forum Etkinlikler Nedir? Kitap Kitap  Tv TiVi  Müzik Blog Atölyeler Atölye  Bicümle Arama İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi
 D&D Kitap

D&D Kitap

•  D&D Kitap Kitapları | •  D&D Kitap İletişim Bilgileri | •  D&D Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde D&D Kitap isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor." D&D Kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Hüseyin Altınkalp

D&D Kitap

Takımının renklerine tutkun dan bir taraftarın kaleminden 19801erdeki unutulmaz maçlar, efsane futbolcular ve taraftar!ann muhteşem gövde gösterileri... Sıkıyönetimle büyüyüp 12 Eylül Darbesiyle gençliğe adım atanlar, dört elle futbola sarıldılar. Futbol ve tuttukları takımlar onların en büyük aşkları oldu... Tribünlerin yan yarıya olduğu dönemlerdeki maçları seyretmenin keyfi, ..»»
Yeşim Coşkun

D&D Kitap

İnanmak, sevmek, sevilmek: ondan geliyor... dostluğundan... Beton soğuğu içinde kalırız bazen veya çocuklarımızı bu soğuğa bırakmak zorunda kalırız. O soğukta kalmış kalpleri birkaç pati izi ısıtır, güven verir, o soğukta kalana da o soğuğa bırakana da. Kokumuz onlara hep tanıdık... Dikilmiş iki kulak, kocaman açılmış gözler... Kendimizi, hatta çocuklarımızı emanet ettiğimiz bu s..»»
Gül Duran

D&D Kitap

Türk Kahvesini diğer dünya kahvelerinden ayıran ne doyumsuz aroması ne de erişilmez lezzeti... Bilinmeyenler dünyasına açılan kapısıdır... Dünümüzü Bugünümüzü Yarınımızı Anlatan Kahve tortusunun Fincana bıraktığı izlerin rehberliğinde Çıktığımız yolculuklar... (Tanıtım Yazısı'ndan) »»