bin keredir tanışıyor, bilişiyoruz da bin birinci kere yine beni gördü mü “kim ki?” diye soruyor! Hafız [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Tek Başına

Bu kitabı
1 kişi
okumayı tavsiye ediyor.

Tek Başına

Sayfa:432 s.
Yazar :
Yayınevi . Martı Yayınevi
ISBN:9789758461752
Yayınyılı:15.7.2007
Ebat:14 x 21 cm
Okuyucuların bu kitaba verdiği puanlar:
10.0/10 Puan
Toplamda 10 puan aldı ve 1 kişi oyladı.
1
yorum aldı.

Tek Başına Kitabı Tanıtım Yazısı
Silahlı bir adamın, karısını ve oğlunu rehin aldığı ihbar edilir. Komşular silah sesleri duyar. Evden gürültüler gelmektedir. Boston emniyet teşkilatı ayaktadır. Olay yerine ilk gelen keskin nişancı Bobby Dodge`un tek başına namlunun arkasından seyrettiği, sıradan bir karı-koca kavgası mı, yoksa ustaca tezgâhlanmış bir oyun mudur? Öfkeli kocanın parmağı tetikte kenetlenmişken memur Dodge`un karar vermek için zamanı daralmaktadır.
br>

Güzel, alımlı ve tehlikeli Catherine Rose Gagnon için bu ilk kabus değildir. Yirmi beş yıl önce, henüz küçük bir kızken acımasız bir sapık tarafından kaçırılmış ve toprağın altında kabus dolu bir ay geçirmiştir. Şimdiyse kocası gözlerinin önünde öldürülmüştür. Üstelik bütün gücünü ve bağlantılarını kullanmaya hazır olan kayınpederi Yargıç Gagnon, oğlunun ölümünden dolayı Catherine`i suçlamaktadır. Etrafındaki çember gittikçe daralan Catherine akıntıya karşı tutunacak bir dal aramaktadır.
br>

Bay Bosu, işlediği korkunç suçlar yüzünden yattığı yüksek güvenlikli hapishanede geçirdiği yalnızlık dolu yıllardan sonra hayatta kalmayı başarmıştır. O artık özgür bir insandır. Kimsenin adını, sanını bilmediği, bütün dünyanın unuttuğu bir adam. Onun unutmadığı tek şey ise intikamdır.
br>

Yıllar süren zorlu eğitim, gecesi gündüzü belli olmayan bir hayat, aileye ve aşka yer kalmayan bir dünya. Ve bütün bunlar tek bir atış içindir. Namlu henüz soğukken yapılacak tek bir atış. Bir kurbanın başına silah dayalıyken keskin nişancının yaralama ya da sakat bırakma lüksü yoktur.
br>

Bir can kurtarmak için bir can alırsınız... Ve bedelini bir ömür boyu ödersiniz...
br>
"Lisa Gardner" yazarı hakkında bilgi

Lisa Gardner hakkında henüz tanıtım yazısı mevcut değil.
Bu kitabı tavsiye edenler
3 yıl 5 sn önce kütüphanesine ekledi.

"Lisa Gardner" kitapları

Setin İçindeki Kitaplar Kızım İçin Son Kez Sevdiğini kurtarmak için ne kada...

Keşke size tehlikeyi gördüğümü, canımı dişime takıp direndiğimi söyleyebilseyd...

Hayallerinizin Erkeği Bir Katilin Ruhunu Taşıyor Olsaydı Ne Yapardınız? Jim...

Silahlı bir adamın, karısını ve oğlunu rehin aldığı ihbar edilir. Komşular silah...

“Ürkütücü! Kalpleri durduran, muhteşem bir gerilim.” Harlan Coben Ne...

mavisel bu kitabın okunmasını tavsiye ediyor
10 Puan
başından sonuna heyecan ve merakla okuduğum bir polisiye kitabıydı. on iki yaşındayken kaçırılan bir çocuk sapığının kazdığı bir kuyuda bir ay geçiren bir kızın ileriki yaşamında yaşadığı güven sorununun ve bozulan psikolojisinin anlatıldığı bir nişancının bu kızın yaşamına kritik bir anda girerek hayatını kurtardığı ve kendi başını belaya soktuğu okurken tüyler ürperten bir kitap.
11 Haziran 2013 Salı  14:31:25
Eser içerisinde yer alan fikir, düşünce, iddia ve mesajları "Ne anladım?" bölümümüzde diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.
Kitap için ilk alıntıyı siz ekleyin.
(*) s-47, kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafıdır. Henüz bu kitap için s-47 eklenmemiştir.
Kitabı edinmişseniz kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafını siz ekleyin.