...yine de en iyi şey, sevilen bir kadının yanında, konuşmadan, yalnız onun beraberliği duygusu ile tamamen mutlu bir gece geçirmektir. Fazlasını aramamalıyız; çünkü iki varlık hiçbir vakit tek olmaz. Maupassant [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Kafesin İçerisindeki Hayat

Bu kitabı
1 kişi
okumayı tavsiye ediyor.

Kafesin İçerisindeki Hayat

Sayfa:348 s.
Yazar :
Yayınevi . Tutku Yayınevi
ISBN:9789752701953
Yayınyılı:1.1.2000
Ebat:15 x 21 cm
Okuyucuların bu kitaba verdiği puanlar:
0.0/10 Puan
Toplamda 0 puan aldı ve 0 kişi oyladı.
0
yorum aldı.

Kafesin İçerisindeki Hayat Kitabı Tanıtım Yazısı
Hayatınızda çaresizliği, güven eksikliğini ve korkuyu birçok kez hissettiniz. Bu hisler şimdiye kadar sizinle birlikte yaşadı. Yolculuğumuz, bunların üstesinden gelmenin yolculuğudur.
Daha iyi bir yaşama sahip olma arzusunu sezebiliyorum. Daha büyük başarılar arzuluyorsunuz. Ama öte yandan, kendinizi bir çıkmazın içinde hissediyorsunuz. Geçmişiniz hayal kırıklıklarıyla dolu. "Kaderim belki de bu" diye düşündüğünüz zamanlar var. Anlamsızca uzun saatler televizyon seyrediyorsunuz. Sanki bir şeylerden kaçıyorsunuz. Kendinize saygınız azaldı. nüfus cüzdanınız aksini iddia etsede, yaşlandığınızı hissediyorsunuz. Hiçbir şey yapmaya enerjiniz yok.Kendinizi eve zor atıyorsunuz. Kendinize kızgınsınız, hayata kızgınsınız. Bir ışık görseniz, peşinden gideceksiniz. Tutunacak bir dal bulsanız, bırakmayacaksınız. Bir çıkış noktası yada bir başlangıç noktası arıyorsunuz.
Sizinle paylaşacaklarımın, hayatı değiştirme potansiyeli var. Bu yüzden zihninizi ve kalbinizi açmanızı istiyorum. Kalbinizi de açmanızı istiyorum, çünkü bazı mesajlar kalpten kalbe gidecek. İyi kitaplar konusunda önemli olan, kaç tanesine ulaşabildiğiniz değil, kaç tanesinin size ulaşabildiğidir. Umarım benim yazarken aldığım keyfi, yaşadığım hazzı ve duygu yoğunluğunu, okurken sizde hissedersiniz.
"Cengiz Erşahin" yazarı hakkında bilgi

Cengiz Erşahin hakkında henüz tanıtım yazısı mevcut değil.
Bu kitabı tavsiye edenler
2 yıl 3 gün 26 sn önce kütüphanesine ekledi.

"Cengiz Erşahin" kitapları

Konyada yaşayan fakir bir adam rüya görür. Rüyasında Bağdatta bir e...

Leylâ için çöllere düşen, deli divâne olan Mecnûn'un aşkını gören p...

Başarı Mal kaybeden bir şey kaybetmemiştir. Onurunu kaybeden çok şey kaybetmi...

Hayat çetele tutmak değildir.... Hayat; Seni kaç kişinin aradığı, kiminle çık...

Sizce Mutluluk Nerede Saklı? Hep şikayetçi bıkkınmış... Bir gün melekl...
Kitap için ilk incelemeyi siz ekleyin.
Eser içerisinde yer alan fikir, düşünce, iddia ve mesajları "Ne anladım?" bölümümüzde diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.
Kitap için ilk alıntıyı siz ekleyin.
(*) s-47, kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafıdır. Henüz bu kitap için s-47 eklenmemiştir.
Kitabı edinmişseniz kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafını siz ekleyin.