Her çocuk sanatçıdır. Mühim olan büyüyünce de öyle kalabilmektir. Pablo Picasso
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Oya

Oya isimli konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
  Oya kategorisindeki kitaplar
Sevgi Şenol

Kendi Yayını

Henüz küçük bir çocukken en hoşuma giden şey annemin eşyalarını karıştırmaktı. Hele ki yazmaları... Annemin fular olarak kullanmayı tercih ettiği, o yazmalar arasında öyle muhteşemleri gözüme ilişirdi ki... Onları gizliden gizliye aşırmak için yanıp tutuşur, elime geçen ilk fırsatta ele geçirirdim. Anneme de günlerce nerede olduğunu araştırmak düşerdi. Kenarına işlenen renkli boncuklarıyla beni..»»

İngilizce

Kendi Yayını

Geçmişten Günümüze Boncuk Oyalarımız Anatolian Bead Oyas From Past to Present Konya-Güneysınır Boncuk Oyaları »»
Kaplan Tekstil

Kaplan Tekstil Yapım

1- Brezilya Nakışı ve El Nakışları için Buket % 100 Rayon iplik kuponu hediye 2- Buket iplik Kartelası - Mine Muline ile İğne Oyaları - Akbel dantel ve oya iplikleri ile oya örnekleri »»
Çizmeli Dergisi

Çizmeli İplik Sanayi

İğne Oyaları Yemeniler Havlular Masa Örtüleri »»
Canan Oral

Amasya Valiliği

Amasya Valiliği El Emeği Göz Nuru Amasya İğne Oyaları Amasya Kültürünü kitaplaştırarak ölümsüzleştiren Valiliğimizden yeni bir eser. Özellikle de hanımların ilgiyle okuyacağına inandığımız bir kitap. »»
Muammer Kaykanacı Bayram

Kendi Yayını

İğne Oyası Teknikleri ve Kastamonu İğne Oyaları»»
Semahat Tamtürk

Kendi Yayını

İplerin Dansı "İğne Oyası ve Telkırma Modelleri"»»