Her çocuk sanatçıdır. Mühim olan büyüyünce de öyle kalabilmektir. Pablo Picasso [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişim



Kitap Ara:
Kitap Kişi

Habercilik terimleri Kitabı - Habercilik terimleri Kitapları

Habercilik terimleri konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Habercilik terimleri kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Sevda Alankuş

IPS İletişim Vakfı

GAZETECILIK VE HABERCILIK HABERCININ EL KITABI»»
Sevda Alankuş

Metis Yayınları

Sevda Alankuş

Metis Yayınları

Atilla Girgin

İnkılap Kitabevi

Kültür Eğitim»»
Çiler Dursun

IPS İletişim Vakfı Yayınları

***Mevcut gazetecilik anlayışları/pratikleri farklı ölçütlerle yeniden tanımlanabilir. bu arada, büsbütün alternatif ve 'yepyeni' gazetecilik anlayışlarının/pratiklerinin peşine de düşülebilir, hatta düşülmeli. Nitekim alternatif medya örgütlenmeleri bunu çeşitli biçimlerde yapmaya çalışıyorlar. Okuyucularını 'haberci' haline getiriyorlar...*** -Doç. Dr. Sevda Alankuş- ***Hepimizi..»»
Mücahit Küçükyılmaz

Seta Yayınları

Türk basınının dış politika konusundaki genel yaklaşımını ve bu alanda yaptığı haberciliği çözümlemeyi amaçlayan ***Türk Basınında Dış Habercilik***, medya araştırmaları alanı içinde, medya sosyolojisinin ve eleştirel medya teorilerinin birikiminden hareketle tasarlandı. Raporun özgün değeri, Türkiye'deki dış habercilikle ilgili, daha önce elimizde olmayan betimsel bir çerçeve sunması..»»