Her çocuk sanatçıdır. Mühim olan büyüyünce de öyle kalabilmektir. Pablo Picasso
E-mail: Şifre: Üye ol | Şifremi Unuttum
Şiir ve Edebiyat Platformu
Anasayfa Şiirler Yazılar Forum Etkinlikler Nedir? Kitap Kitap  Tv TiVi  Müzik Blog Atölyeler Atölye  Bicümle Arama İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

Ejderha Kitabı - Ejderha Kitapları

Ejderha konu başlığında toplam 108 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Ejderha kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Donald A. Ster

O2 Yayıncılık

***... Olağanüstü ve alışılmadık bir kitap. Çocuklar ve yetişkinler için aynı ölçüde ilgi çekici ve sürükleyici!*** -Tony West-Publishing News ***... Çarpıcı bir eser... Özenli ayrıntıları ve keyifli yanlarıyla büyük bir zevkle okunuyor*** -Sunday Times- ***Bir kitaptan beklenenden çok daha fazlası... Tam bir macera... Okurlar kitabı okurken Dugald Steer'in akıcı olduğu kadar ..»»
Dugald A. Ster

O2 Yayıncılık

Daniel ve ablası Beatrice büyük bir heyecan içinde Dr. Drake'in yanında dragonoloji eğitimlerine devam ediyorlar. İki kardeş, bakımı kendilerine verilen ejderha yumurtasından yavru çıkmasını büyük bir heyecanla bekliyorlar. Ancak dünyadaki ejderhalar için hiç olumlu gelişmeler söz konusu değil: ölümcül bir ejderha hastalığının salgın halinde yayıldığı söyleniyor. Bu korkunç olayda karanlık ve gize..»»
R. A. Salvatore

Ankira Yayıncılık

EJDERHA KRAL-KIZIL GOLGE 3.KITAP»»
Wayne Thomas Batson

Martı Yayınları

Saklı Geçit'ten geçerek kendi dünyasına dönen Aidan, endişelenmesine neden olan kâbuslar görmektedir. Bu kâbuslar, en yakın arkadaşı Robby'nin Realm dünyasındaki ikizi Kearn'in, karanlık Lord Paragor'la aynı safta olduğuna işaret etmektedir. Yeni taşındıkları kasabada Antoinette adında genç bir kızla tanışan Aidan, Kral'ın onu da Realm'a davet ettiğini öğrenir. Aidan genç kızdan, oraya gittiğin..»»
Melanie Rawn

Artemis Yayınları

EJDERHA PRENS EJDERHA PRENS I.KITAP»»
Rabia Kadir

Pegasus Yayınları

Uygur Türklerinin Sesini Tüm Dünyaya Haykırıyor! Ben bir Uygur'um. Ben bir barış kadınıyım. Eskiden beri Uygurlar işkenceye maruz kaldılar ve yabancıların boyunduruğu altında yaşamaya mahkum edildiler. Her zaman zulüm ve ölümle yüz yüzeydik. Ben, bugün benim savaştığımdan çok daha uzun süre, özgürlüğü ve bağımsızlığı için savaşan bir bölgeden geldim. Ama bugüne kadar dünya Uygurlar hakkın..»»
Cornelia Funke

Arkadaş Yayınevi

Ejderha parıldayan kanatlarını açtı ve havalandı. Ben nefesini tuttu ve Lung'un sırtına tutundu. Ejderha yukarılara doğru uçtu. Gecenin karanlığı ve sessizliği onları sarıyordu… Firedrake, Ben ve Sorreel, ejderhaların barış ve huzur içinde yaşayabileceği ifsanevi bir yer aramak üzere hep beraber bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk, onları harika yaratıklarla ve zalim bir adamla kaşılaşacakları sih..»»
A. Ali Ural

Şule Yayınları

Beyaz önlükleriyle sardılar masanın çevresini. Ben varım masada. Boylu boyunca varım. Bir otopsi masası bu. Hayır ölmedim. Vücudumun içini kurcalamayacaklar. Ne kalbimle işleri var ne ciğerlerimle. Gözlerimin peşindeler. Evet gözlerimin. Uyumamı bekliyorlar. Gözlerimi oyup kör bir zengine satmayacaklar, korkmayın. Rüyalarımı yakalayacaklar kıskıvrak. Balina avcıları gibi suyun yüzüne çıkmasını b..»»
Thomas Brezina

Say Yayınları

EJDERHA YELKENLISI DORT KAFADARLAR TAKIMI 23»»
Kristin CastP. C. Cast

Pegasus Yayınları

Bir Gece Evi Romanı Gece evi serisinin yazarları P.C. Cast ve Kristin Cast'dan okurların heyecanla beklediği yeni bir kitap... Zoey işaretlemeden ve eve gelmeden önce... Lankford adında bir ejderha vardı. Aşk onu döbüştürdü, Unutulnası güç bir söz verdi ve karanlık onun peşinde!   Ejderha Lankford'un gizemli geçmişi Gece Evi serisinin yazarları PC Cast ve Kristin Cast'ın bu kısa roma..»»