Bilirken susmak, bilmezken söylemek kadar çirkindir. Eflatun [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

At oyunlar Kitabı - At oyunlar Kitapları

At oyunlar konu başlığında toplam 350 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki At oyunlar kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Eskici Dükkanı

Everest Yayınları

Bekçi Murtaza Eskici Dükkanı İspinozlar Türk edebiyatının büyük ustası Orhan Kemal`in ürün verdiği türlerden biri de tiyatro oyunları. Her zaman insandan, umuttan ve aydınlıktan yana olan Orhan Kemal`in değişmez tavrını bir kez daha gözler önüne seren bu oyunlar, aynı zamanda onun edebiyatın her türüne ne kadar hâkim olduğunu gösteriyor. Tüm edebiyat okurlarının olduğu kadar, tiyatr..»»
Hakantürk

Kendi Yayını

BUYUK OYUN TURKIYE UZERINE OYNANAN OYUNLAR»»
Leslie Hamilton

Özgür Yayınları

Okul çağı öncesi yaşlarda çocuklar çok yaratıcı olur. Renkli kalemleri, sulu ve pastel boyaları, kâğıt ve yapıştırıcı malzemeleri çok büyük bir yaratıcılıkla kullanırlar. "Çocuklara Oyunlar: Okul çağı öncesi çocuklara yönelik basit elişleri ve boyama teknikleri"; çocuğunuzla birlikte hoşça vakit geçireceğiniz basit ve yaratıcı fikirler, oyunlar ve yöntemlerden oluşan bir kitaptır»»
Nazım Hikmet Ran

Yapı Kredi Yayınları

Güçlü bir dramatik yapı, çok kişili doğal bri diyalog akışı, zehir zıkkım politik eleştiriden toplum sorunlarının kökenine inen bir dram anlayışı... Nazım Hikmet, şairliğine eş bir oyun yazarı olduğunu da gözler önüne seriyor... "Nazım Hikmet Külliyatı"nda... »»
Coşkun Büktel

Dramatik Yayınları

ELESTIREN OYUNLAR BIR TIYATRO ANTOLOJISI»»
Yolcu Sabahat Enayi

Yapı Kredi Yayınları

Güçlü bir dramatik yapı, çok kişili doğal bir diyalog akışı, zehir zıkkım politik eleştiriden toplum sorunlarının kökenine inen bir dram anlayışı... Nâzım Hikmet, şairliğine eş bir oyun yazarı olduğunu da gözler önüne seriyor. »»

Adam Yayınları

Anday denemeleri, anıları, romanlarıyla olduğu kadar, oyunlarıyla da büyük ilgi görmüş çok yönlü bir edebiyat adamıdır.

Toplu Oyunları`nın bu ikinci kitabında sırasıyla şu oyunlar yer almaktadır.

"İçerdekiler" (2 Perde);

"Yılanlar" (3 Perde);

"Babalar ve Oğullar" (2 Perde) »»

Hakan Yılmaz Çebi

Pegasus Yayınları

JUDASOFYA AYASOFYA VE PATRIKHANE UZERINDEN OYNANAN»»
Yalancı Tanık

Yapı Kredi Yayınları

Güçlü bir dramatik yapı, çok kişili doğal bir diyalog akışı, zehir zıkkım politik eleştiriden toplum sorunlarının kökenine inen bir dram anlayışı... Nazım Hikmet, şairliğine eş bir oyun yazarı olduğunu da gözler önene seriyor... »»
Ocak Başında

Yapı Kredi Yayınları

Güçlü bir dramatik yapı, çok kişili doğal bir diyalog akışı, zehir zıkkım politik eleştiriden toplum sorunlarının kökenine inen bir dram anlayışı.. Nâzım Hikmet, şairliğine eş bir oyun yazarı olduğunu da gözler önüne seriyor... »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »