Hayat tramvay gibidir... Tam yer bulmuş, oturacakken bir de bakmışsın son durağa gelmişsin. Camillo Sbarbaro
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Anasayfa Şiirler Edebiyat Defteri Yazılar Edebiyat Defteri Forum Edebiyat Defteri Etkinlikler Edebiyat Defteri Nedir? Edebiyat Defteri Kitap Kitap  Edebiyat Defteri Tv TiVi Edebiyat Defteri Sesli Şiirler Müzik Edebiyat Defteri Blog Edebiyat Defteri Atölyeler Atölye  Edebiyat Defteri Bicümle Edebiyat Defteri Arama Edebiyat Defteri İletişimKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Alfabe Kitabı - Alfabe Kitapları

Alfabe konu başlığında toplam 55 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Alfabe kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Dilsaz Kocatürk

+ 1 Kitap

Eğlenceli Alfabe, tekrarlayan sesler ve sürprizli açılımları ile 2 yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanmış eğlenceli tekerlemeler pop up olarak düzenlenmiştir. (Tanıtım Yazısından) »»
Mustafa Uzun

Helin Yayınları

Ev rirtuk ji bo zaroken 6-7 sali hatiye amade kirin. Le kesen bixwazin alfabeya kurdi bibin jı, dikarin pirtuke bikaribun. (Arka Kapak) »»
François Richaudeau

Doruk Yayınları

Balzac, Roosevelt, Kennedy Hızlı Okuyuculardı ***Andre Maurois, Balzac'ın portresini çizerken şöyle diyordu: Her türlü yapıtı bir solukta okuyup, fiziksel, felsefi, tarihsel, dinsel tüm yapıtlardan büyük bir hoşnutluk duyuyordu... Gözü bir bakışta yedi sekiz satırı kapsıyor ve aklı, bakışına eş bir çabuklukla bu satırları değerlendiriyordu. Çoğu cümledeki bir tek sözcük bile özü ya..»»
Kolektif

Gözde Yayınevi

Kürtler önce alfabelerini tam, sağlam ve standart yapmak zorundadır. Alfabe ve gramer, istenen, beklenen, gelişmiş ve yeterli Kürt Dili'ni yaratacaktır. Kürtçe manevi ve yeterli anlatımlarda, dini konuşma ve vaazlarda tam yeterlidir. Ancak modern çağın yönetim, teknoloji ve bilimsel gelişmlerini karşılamak bakımından sözcüklere gereksinimi vardır. Kürtçe kelime üretmek için çok elveri..»»
Ertuğrul Özalp

İşaret Yayınları

Kur'ân-ı Kerîm'in, bir Müslüman'ın hayatındaki önemine binâen İslâm âlimleri onun doğru bir şekilde anlaşılabilmesi için tefsîrler, ulûmu'l-Kur'ân eserleri, Kur'ân lügatleri gibi pek çok çalışma yapmışlardır. Bu alanda vücûda getirilen eser türlerinden biri de Kur'ân fihristleridir. Değerli Araştırmacı-Yazar Ertuğrul Özalp'ın hazırladığı bu fihrist ise, okuyanların Kur'ân-ı Kerîm'd..»»
Bitmeyen Yazı Defteri

Uysal Yayınevi

Yaz-Sil-Tekrar Yaz Kalemi Hediyeli »»
Özet (3 Cilt Takım)

21. Yüzyıl Yayınları

Hukukçular (Avukat, Hakim, Savcı, Noter) bilimsel araştırma yapanlar, Hukuk Müşavirleri, öğrenciler ve stajyerler için mutlaka edinilmesi gereken bir eserdir. Yayınlanmış yargıtay kararlarının alfabetik olarak yer aldığı Hukuk-Ceza bütün konuları kapsayan Türk İçtihatlar Ansiklopedisi üç cilt olarak yeniden yayınlanmıştır. Uygulayıcılar bakımından son derece önemli araçlardan biri Ya..»»
Ahmet Kasım Fidan

Fidan Kitabevi

İlk Duamız: Rabbim! Kolaylaştır, zorlaştırma. Rabbim! Hayırla Tamamla. Yemek Duamız: Allah babamıza çok versin. Olmayanlara da versin. Bu sofra sahipleri darlık, yokluk görmesin. Cümlesi Mekke'yi, Medine'yi görsün. Ölmüşlerin ruhu için, kalanların sağlık ve selameti için el-fatiha Uykudan Önceki Duamız Yattım Allah, kaldır beni. Nur içine daldır beni. Can beden..»»
Ahmet Kasım Fidan

Fidan Kitabevi

Bu kitap; Okul öncesinde, çocukları harflerle görsel olarak tanıştırmak, Harfler ve sözcükler arasındaki benzerlikleri ve farklılıkları şekil olarak ayrıştırmak, Nesneler arasındaki ortak özellikleri tanıma yetisini, gruplama, eşleştirme ve sıralama yapabilme becerisini kazandırmak, Çocuğun göz algısını ve dikkat yoğunlaşmasını geliştirmek için hazırlanmıştır.. (Kitabın İçinden..»»